Popôrodné vložky - odporúčanie

14. dec 2021

Baby, ktoré poporodne vložky odporúčate? Našla som na nete aj chladiace , máte skúsenosť? Mám predstavu- nič extra hrubé, a veľmi save. Dakujem

evkamotka
14. dec 2021

Ja som su k druhemu dietatu kupila obycajne nocne vlozky a bolo

petamich
14. dec 2021

za mna najlepsie boli tie to co boli aj v porodnici a myslom Batist Flowes ;) chladiacu som veru vyuzila ale kupila som si taky ten chladiaci sacok pre sportovcov nie speci vlozku 🙂 zabalila do vreckovky (vtedy neboli dostat tie chladiace ked som rodila)

diefca
14. dec 2021

Samu od Hartmann, tiez ich mali v porodnici. Klasicke Alwaysky som kvoli poraneniu nemohla, nie su priedusne.

jeliz59
14. dec 2021

Always classic modré tie najväčšie najhrubšie 😅

veronice
14. dec 2021

Batist flower za mna top 👍 rozdávali ich v porodnici, teraz som si ich kupila aj na doma. Klasicke menstruacne vlozky sa neodporuca pouzivat nakolko nie su tak "odvetravane" ako tie poporodne. Ja som pri prvej pouzivala klasicke alwaysky az cca 10 dni po sekcii ked mi prestalo silnejsie krvacanie. A potom uz aj intimka stacila po dalsom tyzdni. Ale teda odporucam. Batist flower 🙂

maris5
14. dec 2021

Toto a ziadne ine.

lorin29
14. dec 2021

Najlepšie 😊

ivka21
14. dec 2021

Určite nie Samu sú bez lepiaceho pasika no katastrofa.

kubkovamama
14. dec 2021

Samu ani nahodou,3 porody a odskusane asi vsetko.Nemocnicne des.Naj Chicco,su velke,ale tenucke a maju lepiaci pasik,ktory mozes a nemusis nalepit.Hlavne v noci a pri vstavani som ich ocenila.Sajú okamzite ako sa pohnes

diefca
14. dec 2021

@ivka21 ja som zial nemohla nosit ani spodare, takze som lepiaci pasik nepotrebovala 🤷‍♀️

ivangeline
15. dec 2021

Obycajne vlozky bez parfemov a blbosti za euro.. tie obrovske som vyuzila max jeden den.. inac tie s obyc velkostou,lebo aj tsk som chodila do sprchy a menila ich kazdu hodinu..