Poovulačné svrbenie

aniko23
15. dec 2021

Ahojte.Prosim pekne poraďte,že aký krém si mám kúpiť, ktorý zaberá na svrbenie? Mala som v lete baktériu, ktorú sme liečili antibiotikami,všetko bolo v poriadku,testy som mala negatívne,ale po ovulacii ma strašne začne svrbiet,ale nenormálne,idem sa zblázniť,dokonca mám aj hrudkovity výtok.Pravdaze potom mi príde menzes a je všetko v poriadku a takto to ide dookola.Prosim ak by niekto vedel poradiť,tak budem vďačná.

agacela
15. dec 2021

@aniko23 treba to preliecit … to že príde ms a zmizne hrudkovity výtok nie je vyliečené … zájsť k dr… niekomu sa takéto infekcie opakujú častejšie … obzvlášť keď nemá preliačeného aj partnera napr

sofiaj12323
15. dec 2021

Suhlasim s @agacela 🙂 urcite to treba preliecit a myslim si, ze hrudkovity vytok nie je normalny a stale sa to bude vracat. Ja som mala vytok bez hrudiek a take vnutorne svrbenie a Dr. mi predpisal lieky pre mna aj pre manzela, do toho som si mala robit vyplach posvy, kde som si kupila rosalgin a k tomu mi Dr. predpisal aj vaginalne probiotika. Vyplach som si robila dokonca 2x, jeden produkt nepamatam nazov mi predpisal aj gynekolog, vaginalne probiotika som brala pravidelne a musím poklopat preslo to, mam pokoj 🙂 Treba to urcite poriadne preliecit aby sa to nerozsirilo dalej, pretoze to nie je sranda....

aniko23
autor
16. dec 2021

@agacela aj partner dostal lieky 🙂 tam tiež bolo všetko v poriadku...nejak po tých antibiotikách dolu vodou 😕

aniko23
autor
16. dec 2021

@sofiaj12323 aj mne prepísala vaginálne tablety, ktoré sa majú dávať večer na noc,to je v poriadku aj my to pomáha,ale to svrbenie 😬 mám ísť na kontrolu až v januári,dovtedy skúsim aj ten rosalgin na ten som aj ja zabudla, že možno aj ten pomôže.dakujem za názor

angi07
16. dec 2021

Ja som brala ATB 3 mes. Kazdy mesiac jednu tabketku v 1 den MS .preslo to odvtedy klud a to je uz aj 10 rokov , bohuzial nazov nepamatam ale pred tym som sa roky trapila tak ako ty , kazdy jeden mesiac pred MS hrozne svrbenie palenie.zmenila som gyndosa ihned mi predpisal tie tabletky a zabralo

agacela
16. dec 2021

@aniko23 áno, atb môžu narušiť prostredie tam dole ;) takze papat probiotiká, ísť na gyn nech to dr prelieci …