Pomohol vám Inofolic?

milujemkamilka
30. aug 2014

ahojte napiste mi nieco o INOFOLICU brala ho niektora? a pomohol?...... 🙂 a za aku dobu 🙂 dakujeeem

zuzi79
30. aug 2014

mne pomohol neskutočne, prvé tri mesiace som brala ráno aj večer, aby sa moje telo troška rozbehlo. Menzes som dostala za tri mesiace po začatí brania. Teraz ho mávam tak asi v 50.dňových cykloch, čo je u mňa obrovský úspech, lebo bez tabletiek na vyvolanie som menzes nemávala vôbec. Ale ja mám zníženú funkciu štítnej žľazy a PCO. A nakoľko som dlhé roky brala hormon. kúry na otehotnenie, tak sa mi zhoršili pečeňové testy a bola som nútená všetko vysadiť a začala som na prírodnej báze brať ten Inofolic a krásne zabral. Ja som veľmi spokojná.

milujemkamilka
autor
30. aug 2014

aj ja mam PCO.... a nemozeme otehotniet... aj si otehotnela?...

mirula88
30. aug 2014

Ja som ho brala asi tri mesiace a ked som si povedala že už beriem poslednu krabičku a žekašlem na to tak som zistila že som tehotna🙂 Tak neviem či to bolo tým alebo psychika ked som si povedala že poručeno pánu Bohu🙂

leamax
30. aug 2014

ja som ho tiez brala cca tri mesiace. boli sme viac krat na IVF a vajicka boli slabe, z 5 pokusov, z ktorych boli zakazdym aspon 12 vajicok, sa dalo zamrazit jedine. pred 6. pokusom som brala inofolic cca tie tri mesiace 2x denne a mame zamrazene dve uplne zdravucke embryjka a dve babatka mi rastu v brusku 🙂 🙂 🙂 takze mne isto pomohol, mozem len odporucit

lal
30. aug 2014

Mne nepomohol. Najskor som brala v maji 1 sacik denne, potom prestavka a v juni, juli, auguste 2 sacky denne a nic. Teraz mam poslednu krabicku, uz to beriem tak vselijak, ako ma napadne, len to chcem dominat a koncim s tym, lebo na mna to efekt nema ziadny. A to som zdrava, normalne mavam ovulaciu, pravidelny cyklus, ziadne specificke problemy.

milujemkamilka
autor
31. aug 2014

ja ho len zacinam brat... ja maM to PCO a berem iba jeden sacok denne.. je to dost?... myslite ze to pomoze?.. menstruaciu mam ako hodinky... takzee neviem uz v com je problem :(

rumumbum
4. sep 2014

Ahojte, ja som inofolic zacala brat cca pred 20timi dnami (1 sacok denne vecer), beriem ho spolu s agnucastonom od gynekologa - ten mi kazal brat tri mesiace..a do toho som zacala pit alchemilku prvych 14 dni cyklu. (Posledny bol po vyvolavacke). inofolic beriem hlavne kvoli uprave cyklu ak by sa nam podarilo babatko len by potesilo, bol by to taky nas zazrak pri takom cykle 🙂 Cyklus mam rozhadzany po vysadeni hak (10\2013) a zakroku - konizacie (11-2013). Odvtedy som normalne menzes bez vyvolavacky dostala len raz po piti caju z mysieho chvosta po 32 dnoch. Dam info ako pokracujeme s inofolicom ;) caute babenyy

anya23
17. dec 2014

kocky brala som Inositol skoro 4 mesiace a cyklus sa mi predlzil na 31dni, z 28,menzes som mavala tak 3dni a potom uz takmer nic,teraz som vysadila Inositol a mam menzes uz vyse tyzdna tak teda neviem 😒 mam z toho zmiesane pocity :(( inak teda nic moc este mam 60tbl inositolu ale uz ho nechcem brat tak som zvedava

amy25
17. dec 2014

@milujemkamilka jeden sáčok denne nestačí. Treba dva. Mne pomohol, vdaka nemu som mala pravidelný cyklus. zabral po troch mesiacoch, spolu s ním som ešte pila alchemiku. Odporúčali mi ho brať aj pri ivf, zlepšuje kvalitu vajíčok. Verím že aj vdaka nemu mám v brušku dve bábetká.

quenti
17. feb 2015

Mne inofolic nepomohol beriem ho od leta cc pol roka a stále nič.Už uvažujem že dalšie balenie ani nekúpim a kašlem na to ☹

zarzisia
17. feb 2015

Mne pomohol. Od marca do decembra som brala 2 sacky denne - vdaka tomu som po pol roku bez MS odrazu MS mala a viac menej pravidelnu. Potom mi dokor povedal, ze pojdem na laparoskopiu, ked sa nepodarilo, tak som si dala iba 1 denne, aby mi MS vobec prisla a ostala som tehotna. Takze mne pomohol

quenti
17. feb 2015

Brala som ho raz potom asi 2 mesiace 2x denne.Obaja sme zdravi všetko je v poriadku, ovulujem........vraj mam skusiť vyšetrenie n aprechodnosť vajcovodov ale ešte som sa neobjednala.My mame jeden problem ze manzel chodi na tyzdnovky tak trafit sa je asi dost ťažke.Skúsim asi teda ešte do leta a už potom to brať nebudem....

moto_moto
20. feb 2015

Ahojte,ja som brala inofolic vyse pol roka po tom co mi lekar povedal ze mam pco...cyklus sa mi upravil na 42 dnovy a tak som merala aj BT..a po vyse tom pol roku sa zadarilo! emoticon takze sto percentne ODPORUCAM!! Kto by mal zaujem ostali mi este 3 balenia plus 3 sacky za 33 eur plus postovne alebo osobny odber pezinok alebo zilina emoticon

Expiracia 04/2016

lienocka58
5. mar 2015

Ja by som mala zaujem o ten inofolic ak niektora este mate.chcem to aj ja vyskusat lebo uz som zufala.3 roky sa snazime a stale nic.uz aj na laparos.som bola a uz som z toho fakt unavena.

melania1
5. mar 2015

ja som brala inofolic pol roka, nakoniec sme si kupili conceive plus gel na otehotnenie a na prvy sup som otehotnela (samozrejme som si sledovala ovulaciu a bola som vtedy aj na folikulometrii). nasledne som ho podarovala kamoske, ktorej sa tiez dlhsie nedarilo a sup, tiez hned otehotnela. takze my mame s tymto gelom dobru skusenost.
drzim palceky vsetkym snazilkam. 😉

sindika
5. mar 2015

ja som inofolic tiež brala ale mne ho lekár odporučil nie preto že by som nemohla otehotnieť (pretože my sme sa ani nesnažili) ale mala som iný problém.. a po dvoch mesiacoch čo som ho brala som ostala tehotná.. 🙂 🙂 🙂 takže odporúčam

lienocka58
5. mar 2015

Ja mam uz odskusane snad vsetko.od cajov,cez vsetky vitaminy az po hormonalnu liecbu a to nehovoriac o tom ze sok laparoskopiu podstupila dobrovolne a fakt to nebolo nic prijemne.takze toto je pre mna novinka,dufam ze mi pomoze 😉

zabka1000
13. mar 2015

ahojte. Ak má niekto záujem, mám na predaj 2 balenia infolicu po 11,50 eur + poštovné....+ jedno vrecúško grátis...

sabuska26
27. mar 2015

zabka1000 mas este ten inofolic....mala by som zaujem

zabka1000
28. mar 2015

@sabuska26 nie, už je predaný....

elwien
29. mar 2015

skuste si kupiť tinkturu lapacho a grepfruitove jadierka,ja som ich užívala ale ešte predtým som ťýždeň brala tinkturu kapucínku a potom kapsule nem tiež týžden a teraz menzes mi meška a dva teh.testy vyšli pozitívne.

zuzca30
9. máj 2015

Nam Inofolic tiez pomohol, brala som ho nejaky ten mesiac, 2x denne, rano a vecer. Takze ja odporucam. Urcite je to super doplnok vyzivy, ak sa snazite otehotniet.
Drzim palce.

majuskabobi
9. máj 2015

mne tiež nepomohol. ináč som čítala, že baby, ktoré nemajú problém s cyklom, tak im môže dokonca cyklus rozhádzať- ja som príklad 😠

matikmatuska
11. máj 2015

Ahojte. Aj ja som pocula ze inofolic moze cyklus predlzit. Okrem tohto mal aj vedlasie ucinky? Mne ms meska sice len tri dni, test velmi nejasny zatial ale strasne ma cele dni v intervaloch boli v podbrusku uz tyzden. Pred ms ma nikdy nic neboli max pol dna pred alebo az ked sa spusti tak toto mi vrta hlavou..myslite si ze ked test nic neukazuje moze to byt z neho??? 😕

majuskabobi
11. máj 2015

@matikmatuska mne predlzil cyklus,a zdalo sa mi,ze som po nom trochu pribrala,vkuse som cosi zula 😀 a kolko mas po ovulacii

inulienka29
11. máj 2015

Mne pomohol 🙂 začala som ho brať týždeň pred ms a otehotnela som hneď najbližší cyklus 🙂 potom som mala zbytočne doma krabičku naviac 🙂) pila som ho 2x denne, pco nemám iba anovulačné cykly a pred tým sme sa snažili rok (nerátam jeden potrat ☹ ).
Odporúčam 🙂 veľa zdaru !!

matikmatuska
11. máj 2015

@majuskabobi 13 dpo. Inofolic beriem mesiac a doktor mi presne povedal kedy mam plodne aj sme skusali poctivo cez ne tak mam taku malicku dusicku ze by to mohlo vynst len ten test ma trosku sklamal...skusame uz dva roky skoro.

matikmatuska
11. máj 2015

@inulienka29 tak vela zdravicka zelam obom 🙂 ja mam velmi caste bolesti tak neviem comu to mam pripisovat :(

inulienka29
11. máj 2015

@matikmatuska ake bolesti? Ach nelam si hlavu keby to aj nevyslo na 1.x tak pridu dalsie mesiace...ja viem ze po boji Sa lahko hovori, ale ja som si prezila vela...este manzel pracuje v zahranici takze je malo doma, tazko sa to dalo sklbit....ale ten mesiac som isla do toho s tym ze sa podari a hotovo 🙂 ani na sekundu som nezavahala ze by to nevyšlo 🙂

majuskabobi
11. máj 2015

@matikmatuska mozno sa vajko usidluje 😊 skus testnut za dva-tri dni.niektore baby radia testovať z vecerneho mocu 😚