Pomohol vám Duphaston na úpravu silnej menštruácie?

22. nov 2023

Ahojte pomohol niektorej z vás na úpravu veeeelmi silnej menštruácie? Ako ste ho užívali a koľko mesiacov? Dik

barbora0308
22. nov 2023

Nepomohlo 😒 len mi to d*drbalo cyklus...

autor
22. nov 2023

@barbora0308 a čo ti pomohlo?

barbora0308
22. nov 2023

Nic, ani porod...dodnes trpim. Aktualne skusam Vitex kuru, ale zatial po mesiaci uzivania ziadna zmena, tak uvidim.

autor
22. nov 2023

@barbora0308 mne hrozí čistenie ja mám roky silné nikdy som slabé nemala ale posledné roky valim dosť . Doktor teraz skúsil mi dať tieto tabl tak som zvedavá.

barbora0308
22. nov 2023

Cistenie z akeho dovodu? Iba kvoli silnej menstruacii? Ja mam tiez cely zivot silnu, prve 3 dni doslova zo mna tecie ako z kohutika...🫤

autor
22. nov 2023

@barbora0308 áno čistenie a poslali by to na histologiu či tam niečo nie je. Sono je čisté ani polip nič ani myom nevidno. Ale menzes mám taký že dva dni valim ako prasa miniem denne balík vložiek aj celú veľkú krabicu tamponov. Do práce ísť je vtedy problém

autor
22. nov 2023

Vždy som mala silné len sa to rokmi stupňuje a tým že mám po 40 malo by to byť opačne a ustupovať. Ešte možnosť antikoncepcia tu som neskusala

1fifinka1
22. nov 2023

@autorka Desiret na to beriem. A život neporovnateľny

barbora0308
22. nov 2023

No ja som tiez cely zivot chodila do roboty prve 3 dni menzesu s nahradnymi nohavicami v taske 😮‍💨...takze toto poznam, ale ja mam teda 30 a tiez stale cakam, kedy sa to zlepsi, tak uvidim asi casom. Ano antiku navrhovak aj moj gynekolog, tu by som ale nerada, osobne si myslim, ze by to mozno vyriesilo problem so silnou menstruaciou, ale mozno by sa pridruzili potom ine problemy.

qwer2019
22. nov 2023

Ahoj, vôbec nie, vybrala som 2 balenia a nič sa nezmenilo. Potom mi dr. odporučila a predpísala ( postuplne) 2 typy antikoncepcie, ale aj tie zlyhali. Ale ja mám aj myom pri sliznici, čiže možno tam je pes zakopaný. Takže každé 2-3 týždne si pekne tých pár dní odtrpim

luccija
22. nov 2023

@qwer2019 to bude tým myomom.Autorka ja som ho brala pol roka všetko sa upravilo mám zase normálny a pravidelný.Dabkovanie už neviem, lebo som brala najprv Norethisteron a potom Duphaston

autor
22. nov 2023

Ok baby skúsim to užívať už keď mi to predpísala a uvidím vkladám do toho nádej a dúfam že to nebude na dlho lebo hormóny celozivotne brat nechcem.

autor
22. nov 2023

*predpisal

autor
22. nov 2023

@1fifinka1 pozriem dik