Pohlavný styk som ešte nemala a mešká mi menštruácia

nighttide
30. mar 2021

Ahojte som tu nova ,mam problém s mojou menštruáciou. Mám 17 rokov a mam ju pravidelnú, niekedy vie 2-3 dní meškať alebo 1 deň príde skôr...ale dnes už sú to 5 dní čo mi meška. Asi 5 dni pociťujem take slabé ako keby tlaky v podbrušku (nie sú bolestivé skôr take steklive)a mam bezfarebný alebo taky bielozlty výtok skoro ako sopeľ . Neuzivam žiadnu antikoncepciu a nemala som ešte pohlavny styk. Nebolia ma prsia ani nič len občas citim zvýšenú teplotu ale to o po pár desiatok minútach prejde... neviem ci to je od stresov ze mi neprišla ms...moje dve posledne ms boli silne ,take som mala silne, že som myslela ,že každu chvíľu budem vracať...neviem ,čo si o tom myslite vy ? Stretli ste sa niečo s takýmto? Budem rada za vaše odpovede.

ninusa221
30. mar 2021

Ja som to mala tak isto skus si dat teplý kúpeľ a alchemilkovy caj plus vino

petus998
31. mar 2021

@nighttide si este mladucka ono sa to casom napravi ja ked som ich dostala prvy x tak od vtedy mi chodili rozne meskavali aj 3 tyzdne

nighttide
autor
31. mar 2021

Tak ja som sa s tým stretla 1x ešte nikdy sa mi také niečo nestalo. Teraz som začala mať aj citlivé bradavky🧐

kikus7
31. mar 2021

@nighttide Ja som zas do 30-tky mávala nepravidelný menzes, niekedy sa to oneskorilo aj o týždeň. Niekedy možno aj zo stresu sa oneskorila. V podstate som to nikdy nejako neriešila. Brala som to ako normálne, len som už preventívne hygienické vložky dávala. A prsia mávam citlivé hlavne pred menzesom. Mám ich väčšie, tak občas aj chrbát niekedy bolí.

nighttide
autor
31. mar 2021

@kikus7 a asi aký nepravidelný cyklus do 30-tky ste mali ak sa môžem spýtať?

nighttide
autor
31. mar 2021

@ninusa221 áno skúsim 😊

kikus7
31. mar 2021

@nighttide Tak niekedy mi menštruácia meškala týždeň, raz som mala cyklus 28 dní, potom zase o týždeň dlhšie. Raz dokonca aj dva, to som práve bola na dovolenke a dostala son menzes v posledný deň dovolenky, tak vtedy sa mi to aj hodilo. Ale ste mladá, určite sa Vám menštruácia upraví.

elenita
31. mar 2021

@nighttide a uz si niekedy bola u gynekologa?

nighttide
autor
31. mar 2021

@elenita nie ešte som nebola u gyn. Este nikdy som nemala takéto problémy

nighttide
autor
31. mar 2021

@kikus7 no tak dúfam, že áno. Dnes podvečer keď som prisla domov, šla som na WC tak som mala zbadala kvapky zaschnutej krvi na spodnom prádle, tak snáď príde už ms, ešte stále občas zacítim tlaky v podbrušku.

sim_mi
1. apr 2021

@ninusa221 hahahah, vino 17rocnej radsej neradme 😂😂

nighttide
autor
1. apr 2021

@sim_mi neboj nepijem ani nepila som 🤣

ninusa221
1. apr 2021

@sim_mi no ved za pohár z nej neubudne mne ked meškali tak mi mama aj sama naliala😀

nighttide
autor
1. apr 2021

Dievčatá ďakujem za vaše odpovede ❤akurát teraz na 1.apríla ms prišla 🤣

mooojko
1. apr 2021

@nighttide ovulaciaaaa

menojesara
31. okt 2022

@petus998 no ja viem ze pisem neskoro a ze to je vsetko stare ale moj problem je ze mam 14 a meska mi uz 14 dni a vobec neviem co robit a pohlavny styk som nikdy nemala lebo som nanho dost mlada, v podbrusku citim dakedy take krce jak pri menstruacii. A chcela som sa spytat ci to je normalne ze mi takto dlho meska nikdy sa mi to nestalo jedine co sa mi stava je ze mi raz meska a raz pride skor, ale teraz mi meska nejak pridlho