Pocit na močenie a tlačenie

sofia1410
29. mar 2024

Ahojte chcem sa opytat ci ste nemali nieco podobne ..uz 5 dni ma trapi stály pocit na čuranie ako keby ma tam dole nieco tlacilo 1.3 som bola na gyne vsetko v poriadku v piatok som davala moc zapal a vsetko negat v nedelu som dostala menstruaciu trvala 5 dni dnes som bola na pohotovosti lebo ten tlak stale pretrvával a tam mi povedali po vysetreni moca ze mam zapal mocovych ciest ale ja nemam ziadne bolesti pri moceni co som aj povedala je mozne mat zapal a nemať bolesti Dakujem

zmrzlinka2021
29. mar 2024

@sofia1410 keď ti lekár povedal že máš zápal, neveríš mu?

lonely66
29. mar 2024

@sofia1410 áno, zápal močových ciest môže prebiehať aj bez bolestí pri močení.

dzulli1980
29. mar 2024

Buď rada, že nemáš bolesti ... lebo je to slušná divočina.

majamat
29. mar 2024

no ak si v nedelu dostala ms a dnes je piatok a mala si 5 dni, to znamena, ze ti vcera skoncila?

moholo tam byt este zbytokove mikroskopicke krvacanie a vobec to zapal byt nemusi.
neviem teda uplne priebeh ako to u teba bolo.

pises, ze 1.3. ok
v piatok vsetko negat - to akoze pred tyzdnom?
a teda v nedelu ms a skoncila v stvrtok?

sofia1410
autor
29. mar 2024

@majamat ano minuly tyzden v piatok som dava moc bol neg a v nedelu som dostala menzes a ano vcera som ho uz nemala sko take spinenie ale celu menstruaciu som mala taku čudnú nemohla som mat tampon lebo mi to vadilo ..a to ich pouzivam dlhe roky na pohotovosti som im povedala ze som mala menstruaciu ze mi vcera skoncila ze to uz bolo skor spinenie cize 4 dni som ju mala a ten 5 den to bolo take spinenie skor som sa chcela len poradit ci uz niekto mal nieco podobne ze mu povedali ze ma zapal moc.ciest a nemal priznaky rezanie a pod..pretoze raz som mala taky zapal ze uz mi isla krv a pri curani to hrozne bolelo lenze teraz mam iba tlak na čuranie

majamat
29. mar 2024

@sofia1410 len ide o to, ze zapal sa diagnostikuje aksa v moci nachadza krv. no ak si mala tesne po skonceni ms, mohli tma byt mikroskopicke mnozstva krvi, vyhodnotili to ako zapal a pritom to nemusi byt zapal.

sofia1410
autor
29. mar 2024

@majamat ja uz neviem som uz zufala s toho co to moze byt ked mam stale taky tlak na mocenie 1.3 som bola na preventivke u gyn tam bolo vsetko v poriadku no podla výsledkov co mi dali mam zvýšené mnozstvo leukocyty

sofia1410
autor
29. mar 2024

@lonely66 ahoj Dakujem tak snad antibiotika pomozu

majamat
29. mar 2024

@sofia1410 prajem skor euzdravenie asi by bolo fakt lepsie, aby to ten zapal bol. aspon by si vedela, na com si a mas sancu to vyliecit, najhorsie je, ked nevies.

ja som mala par rokov v obdobi ovulky sem tam vpravo boolesti, mala som nafuknute brucho, chodila som casto na wc - na malu. nevedela som co to je. pri vysetreniach vsetko ok. nedavno mi vyberali maternicu a nakoniec som mala lavy vajickovod poprirastany kade-tade. zrejme to bol dovod. teraz nic z toho nemam.

sofia1410
autor
29. mar 2024

@majamat to ma mrzi 😔je to hrozne ked clovek nevie ..no bola by som rada keby mi tie tabletky pomozu lebo ja uz neviem co si mam otom mysliet

majamat
29. mar 2024

@sofia1410 tazko povedat, cim to je. skus sa preliecit urologicky - tymi ATB a uvidis.
este mi napadlo, ze sestra mala problemy s bolestami brucha, ked jej vadila BKM.
neviem ale presne ake to boli bolesti, skoncila an pohotovosti a ani tma nevedeli co to je.
dala si urobit sukromne odbery v labaku a vyskocili jej protilatky IgA v nemeratelnych hodnotach. pokial su pozitivne IgA na BKM, jedna sa o intoleranciu BKM.

marticka85po
30. mar 2024

@sofia1410 veľa piť a kúp si Rowatinex kvapky.uľaví sa ti

kiki68
3. apr 2024

Mala som a zapal mocovych ciest, po atb bolo do par dni dobre

sofia1410
autor
5. apr 2024

@majamat ahoj takw to pobolievanie moc trubice stale pociťujem bola som aj na urológii robili mi sono vsetko ok isla som aj na gynu zobral mi ster a ze za 10 dni budu vysledky tak ja neviem co uz mam ako dalej uz nechodim casto na wc iba ten tlak a bolest moc trubice

majamat
6. apr 2024

@sofia1410 no neviem, co to moze byt. este uvidis, ci v tom stere nahodou nieco nebude.

sofia1410
autor
6. apr 2024

@majamat Vsak uz sa bojim ale nikde som prave nebola welnes sauna bazen na wc davam pozor ale zda sa mi ze uz je to dnes zas lepsie ako vcera