Po potrebe krvácam z konečníka

24. sep 2022

Ahojte mam taky problém, krvácam z konečníka po potrebe som sa utrela a bola tam jasne červená krv, nemôžem povedať že by to bolelo, ale je to taky nepríjemný pocit.. Čo robiť, ísť niekam na pohotovosť, keď áno tak kam? alebo pondelok k obvodnej? Za každú radu budem vďačná

chelsey987
24. sep 2022

Môžeš mať vnútorný hemoroid a praskala vlasočnica. Na pohotovosť nemusíš ísť. Pi veľa vody a nasaď vlákninu a budeš ok.

simonah73
24. sep 2022

hemeroidy, zlata zila. mozes ist s tym obvodakovi ale skus najprv googlit.

viestta
24. sep 2022

V pondelok k obvodnej. Na pohotovosť iba ak by bolo krvácanie trvalé a nezastaviteľne

jata2203
24. sep 2022

Ahoj, no to zalezi napr.od toho ci pravidelne. Mam rovnaky problem obvodacka mi dala ziadanku ku gastroenterologovi a tam sa uvidi tak skus s obvodacke myslim ze postup bude rovnaky 🙂 drzim palce

simonah73
24. sep 2022

a hlavne nevysedavaj dlho na wc.

autor
24. sep 2022

@chelsey987
@simonah73
@viestta
@jata2203 ďakujem baby, snáď to nebude nič vážne, pondelok zavolám lekárke, vystrašilo ma to keďže som toto nikdy nemala

lalilla
25. sep 2022

Ja to mam teraz dost cast. Mam tvrdu stolicu, viem ze krv neni priamo v stolici ale ked vychadza von vzdy to zaboli, takze sa mi tam daco asi natrhne 🤷‍♀️ Nikdy som s tym nemala problem a uz jem vlakninu, vodu pijem zatial necitim ulavu. Ak si to mala jednorazove podla mna nemusis mat vobec strach. Baby nvt daku masticku nato alebo co by mohlo zabrat?

autor
25. sep 2022

@lalilla stalo sa mi to prvýkrát, už som si objednala FAKTU čapíky aj masť, tak snáď to pomôže a samozrejme tiež zmením to stravovanie a hlavne pitný režim, lebo to som ne dodržiavala vôbec