Po pôrode nemám menštruačné bolesti

24. feb 2022

Poraďte prosím či sa to deje aj vám ale radšej navštíviť MUDr... Rodila som v októbri prirodzene, bez nástrihu, hlavičkou, šitie bolo len vo vnútri a vonku šitie žiadne. Už mám odvtedy tretí menzes ale vôbec ma pri ňom neboli v podbrušku ako dovtedy, absolútne, ani pred ním, ani počas. Pms mám, nafukovanie a náladovosť sú, ale bolesť prsníkov nie a hlavne mi je divné že má vôbec neboli brucho.. máte to tak aj vy alebo myslíte že je to zmena po porode? Alebo je to len dočasne? Kontrola po 600nedeli bola ok

pondelok01
24. feb 2022

Menstruacne bolesti nie su povinne, ani nicomu napomocne. Bud rada.

anjelicek26
24. feb 2022

Ach dievca, nie ze by si bola rada? Bolestive menstruacie casto sposobuju zrasty v okoli maternice, tie sa tehotenstvom a porodom vedia uvolnit a nastane zlepsenie celkoveho stavu... kontrola bola ok, vsetko je urcite v poriadku.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
24. feb 2022

@anjelicek26 ja som samozrejme že rada, že nemám bolesti, len mi to príde zvláštne a pred návštevou doktorky som sa prišla opýtať sem, či sa to tiež deje niekomu alebo nie.. ešte raz,som rada že bolesti niesu 🙂

siska53
24. feb 2022

A co sa netesis?? Vies, ako mne sa ulavilo, ked po odstaveni maleho prisiel menzes a uz bol len a len bezbolestny??
Lenze o par mesiacov som.otehotnela a po odstaveni druheho dietatka som uz zas bolesti mavala, aj mavam, ale mensie nez pred detmi.

travelllerka
24. feb 2022

Veru deje sa to a buď rada 🙂 po prvom dieťati som mala taký super slabý menzes, ktorý trval ledva 3 dni. Po druhom dieťati sa mi to zas zmenilo presne opacne, mala som dlhé a veľmi silné menstruacie.

jess_y
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
24. feb 2022

Ešte raz a po slovensky- SOM RADA ZE NEMAM BOLESTI, SAMOZREJME!! Len som chcela vedieť, či sa to deje bežne alebo nie, to je všetko haló...

zanetakovacsova
24. feb 2022

Ja tiež nemám bolesti a podľa mňa je to práveže dobré. Bolesti skôr niečo naznačujú.😊

veronice
24. feb 2022

Moja mama mi cely zivot hovorila ze nebooooj, porodis a uz ta nebude nic boliet. Ona to tak mala. Ja zial nie 😁🙈 mozno po tomto druhom porode.... Uvidime 🙏 ale teda je to uplne normalne, nemas sa coho bat, tisko ti zavidim 😉

ivka21
24. feb 2022

Mne vravela doktorka ze bolestivá menštruácia ma prejde po pôrode a aj tak je. Myslím ze to na súvis s naklonením maternice co sa tehu a pôrodom upraví. A tiež som happy celé roky trápenia a teraz super.

diewcatqoo
24. feb 2022

Ano, tiez to mam takto. Pred porodom som si kazdy mesiac musela brat 2 dni volno v praci, pretoze som umierala. Neskutocna bolest + cely den som presedela na wc s vedrom v ruke, lebo to zo mna tieklo vrchom aj spodkom.
Po porode super. Menzes kratky, slaby a bez bolesti. Neverila som, ze sa toho raz dozijem. Akurat teda posledny polrok mavam strasne migreny pocas menzesu, ale stale je to lepsie ako ta bolest brucha a hnacka so zvracanim.
Aj sa bojim ist do druheho dietata, ze sa zas nieco "pokazi" a budem znovu tam, kde pred prvym porodom.

alenamihal
24. feb 2022

Mne sa tiez zmenili bolesti po porode..ziadne bolesti pri menstruacii,ale kua zase opak pri ovulacii -idem skapat od bolesti brrrrrr to pred porodom som nevedela ani kedy som mala ovulaciu....takze porod ma otocil opacne 🙂

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
24. feb 2022

@hazelgracegus ďakujem, som rada naozaj, prečítaj si môj posledný komentár vyššie 🙂

autor
24. feb 2022

Ešte niekto by mi chcel napísať aby som bola rada? 😂

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
24. feb 2022

@hazelgracegus pýtala som sa to tu preto, aby som zistila že či sa takýto stav deje aj iným ženám, alebo nie. To je všetko..

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz