PMS už týždeň pred menzesom

1. dec 2022

Ahojte baby aké zvyknete mať PMS? Aebo teda koľko dní pred MS? Ja po porode uz som uplne na nervy z toho predtym som nevedela ani o pms alebo o ovulacii ale teraz uz tyzden pred mam hrozne nafuknute brucho ledva dycham .. kila idu rapidne hore pred ms menzes hrozny bolestivy a aby nestacilo tak ovulacia katastrofa .. bolesti extremne naduvanie krce hnacka .. som v tom sama ktorej sa to takto zmenilo k horsiemu? Antiku nechcem brat lebo to mi poradila lekarka .. kazdy hovoril ze po porode ani nevedia ze maju menzes atd a ja uplna katastrofa ..

zojazoja
1. dec 2022

Len týždeň?😁 ja začínam 10 dní pred mat PMS..posledný týždeň je najhorsi pred...

luccija
1. dec 2022

Mam to tak takmer od ovulacie🙂

tianna
1. dec 2022

Tiež tak.. ledva skončia ovulacne bolesti, nálady atď (u mňa cca 6 dní) nastúpi PMS.. už nemám ani náladu na manželské aktivity lebo keď nemám ovulacne obdobie (čo sa bojím aby som neotehotnela) tak začnú PMS stavy.. 🙄 mám 36 ale čo sa tohoto týka cítim sa tak na 55 😑

ketrint
1. dec 2022

Tiež to mám tak ako baby vyššie píšu, že “furt niečo😒😣”

autor
1. dec 2022

@zojazoja joj tak niesom sama hrozne

autor
1. dec 2022

@tianna je to velmi vyčerpavajuce uplne to chapem 😭

sjana7
1. dec 2022

Kludne mi napíšte, pomáham zienkam s PMS ,prírodnou cestou ,ukážem aj skúsenosti

autor
1. dec 2022

@zojazoja moja pred chvilou som zozrala 3 keksy a cokoladu jednu.. som v koncoch 🙈

janinamojka
1. dec 2022

Mam to od 10 dňa cyklu,teda od ovulácie.
Čiže z celého mesiaca som týždeň normálna a v pohode inak mi prepína.. 😐

janinamojka
1. dec 2022

@sjana7 ahoj,vies pomoct ,poradit v tomto??

zojazoja
1. dec 2022

🤣😅 od pol6 doteraz žujem sladké veci😅

janinamojka
1. dec 2022

@zojazoja ja zas slane,pikantne..som schopna feferony ako cukriky jest pri telke

janinamojka
1. dec 2022

Neboj,za chvíľu príde zas menopauza a to len bude veselo😉😉😉

pabla99
4. dec 2022

Ja to mám úplne rovnako , presne týždeň pred MS a nafúkne sa mi brucho, nalejú sa mi prsia a čím je bližšie MS tým sú citlivejšie a boľavejšie + extrémne zmeny nálad a chute. A to nehovorim o bolestiach čo ma chytia, keď sa MS spustí. Bez tabletiek to nedávam hlavne v práci. Z celého mesiaca som normálna max tak dva týždne 🤪 takto sa trápim už štyri roky, pred tým som ani nevedela čo je to PMS 😂

janinamojka
4. dec 2022

@pabla99 to si ešte dobre na tom..ja som ,,normálna,, týždeň z celého mesiaca.
🥴

autor
5. dec 2022

@pabla99 a mas aj take ze naduvanie ? Lebo u mna to je extrem pred ms a pocas ovulacie a hrozne bolesti mam vtedy kvoli naduvaniu ziadne tabletky nepomahaju ani

pabla99
6. dec 2022

Práveže mám iba nafúknuté brucho a riadne .. ale neboli to (chvalabohu)..

paulinvilk
20. jún 2024

@janinamojka ja to iste úplne :D