PMS - nevoľnosť

jankaryan
30. aug 2021

Dobrý deň dlho na sebe pozorujem že pred menštruáciou aj počas nej aj počas ovulácie mi býva veľmi ale veľmi zle. STAVY na odpadnutie menšia úzkosť trochu psychické potiaže. Ale hlavne tie stavy pred menštruáciou na odpadnutie... Stretli ste sa niektorá s tým ak áno ako ste to riešili? Nemôže to byť hormonálna nerovnováha ako by som to mala riešiť. Počula som že je dobrá nato antikoncepcia alebo?

viktorka124
30. aug 2021

Tiež mám všelijaké stavy pred ms, ale radšej by som na tvojom mieste šla k ženskému a povedala mu o čo ide. Vzal by ti poprípade krv, a už by videl či sú hormóny okej alebo nie. Antikoncepciu by som ja osobne do úst už viac nedala, ale tak každá sme iná a na každého tie tabletky inak vplývajú.

jankaryan
autor
30. aug 2021

@viktorka124 Ďakujem no mne tie stavy pretrvávajú aj počas menštruácie aj počas ovulácie

viktorka124
31. aug 2021

Druhú polovicu cyklu mám tiež takú príjemnú. Najprv zápcha, závraty, bolesť krížov, zmeny nálad, bolesť pŕs a s ms prichádzajú hnačky a neuveriteľné bolesti brucha. Len ja mám hormonálne problémy. Preto radšej popros o pomoc lekára.
@jankaryan