PMS hneď po menštruácii

11. okt 2023

Ahojte, ani neviem, aký nadpis dat. Ale k otázke. Mam pravidelne ms, tentokrát som dostala o týžden neskôr. Ako vždy ms trvala 6 dní, normálna, bez rozdielu. Ale hneď, ako skončila, tak prišli priznaky PMS. Prsia bolestivé, brucho nafúknuté, bolesti podbruska, krížov, kŕče. Neviem, možno ovulacia hneď po menštruácii? Mam 38, tri deti, ale s týmto som sa nestretla. Možno mi už začínajú blbnúť hormóny? Ani jeden deň po ms nebol bez bolesti. Aj teraz sa moje telo tvári, akoby už som každú chvíľu mala dostať. A pritom je to len 10 dní, čo mi skončili. Cyklus mam 28 dňovy...

luckajozko21
11. okt 2023

Ja tak mam po porode - ze horsie 'PMS' priznaky mam pred ovulaciou. Potom ked pride menstruacia, tak mam uz ovela mensie bolesti aj priznaky. Je to take divne, ze ledva konecne skonci menstruacia a o den dva znovu diskomfort. Furt daco :D

marticka85po
11. okt 2023

@luckajozko21 toto iste mam aj ja pred ovulaciou a okolo ovulacie bolest prs a vajecnikov a pred MS ani neviem ze uz ma prist.absolutne nic necitim a pred tym to bolo uplne naopak. 2-3,dni pred MS som uz umierala od bolesti

autor
11. okt 2023

Ale ze tak skoro? Vlastne ma prsia ani neprestali bolieť... A je pravda, že po poslednom porode mam aj ja ovulacne bolesti, predtým som to nemávala, ale nie úplne hneď...

kvetinka75
11. okt 2023

áno je to možné. Ja som dokonca hneď na druhý deň mala. A gynekologička povedala, že je to v poriadku. Tiež som zostala prekvapená. Ja inak nemám žiadne problémy. Cyklus pravidelný ale ovulácia mi sem tam chodí ako si zmyslí. Ale hneď na druhý deň po skončení cyklu, to ma dosť prekvapilo. Mám 48r

tamvtme
11. okt 2023

Ano, je to mozne, mne sa to tiez raz stalo, uz som myslela, ze som tehu....menstruacia prisla ako mala ale priznaky ako bolave prsia, naladovost, nafuknute brucho pretrvavali aj po jej skonceni a este intenzivnejsie....nakoniec som asi na 14 den dostala znova menstruaciu, cize niekedy pocas tej predoslej prebehla ovulacia.....dalej cyklus pokracoval normalne.....stane sa, telo nie je stroj 🙂

autor
11. okt 2023

Ďakujem za príspevky. Ano, pravda, telo nie je stroj, tak vie prekvapiť. No uvidím, kedy dostanem ms opäť, snáď to nebude o pár dní 🥴

janulicka24
16. okt 2023

Ja mavam problem aj pred menstruaciou a aj ked konci. To ako mna posledny den hlava boli, to by jeden ani neveril, cize nic si z toho nerob. Kazde telo, organizmus je iny, inak reagujeme a je to uplne normalne, akurat teda treba aby sme vedeli co s tym robit, aby sa nam ulavilo 🙂

lenka1209
27. feb 2024

@tamvtme ahoj mam cosi podobne mam ale mirenu zavedenu spinenie (menzes) som.mala neobvykle az 13 dni a potom sa mi dako ovulka posunula ze ta az 9 dni po skonceni menzesu a od ovulky uz 2 tyzdne som hroozne nafuknutaaaa boli spodok brucha dokonca az zaludok no des...preslo ti to? Pomohlo ti cosi na tie divoke stavy?

hatvanharom
29. feb 2024

@lenka1209 ja mám tiež mirenu od decembra
Tešila som sa tak si to lekári pochvaľujú ale som sklamaná
Dva mesiace som bola stále s vložkou
Potom 23dni pokoj
Teraz mám slabý menzes ale nálada na nič úzkosť,schudla som čomu sa ja vôbec neteším
Beriem aj euthirox na štítnu ale že to vraj spolu nesúvisí

lenka1209
4. mar 2024

@hatvanharom jooj to ma mrzi aj kamosky mali s nou problem taky ako ty ...ja len nechapem ja som rok mala pokoj nic mi nebolo a az teraz sa to rozbehlo ..mam aj vacsi stress uvidime ked sa obdobie skludni ...

lenkafifko
12. máj 2024

Baby ja tiež mam asi teda PMS, ale v takej forme ze nechapem. Už ani neviem ci pred ovulaciou ci po nej.. mam pocit ze stále niečo. Ale tiež hneď po menzes ma bolia prsia a pazuchy, chrbtica.. máte aj vy také priznaky?som z toho už zufala

bermayr
18. aug 2024

@hatvanharom mate spravne nastavenu davku euthyroxu ? Tiez mam problemy so stitnou a toto sa mi dialo ked som mala nizku davku, dlho mi zvysovala lekarka az sme sa zastavili na 200 a preslo to. Stitna zlaza riadi vsetko, ak nefunguje spravne tak to ovplyvnuje cely organizmus, ja som mavala doslova depresie a pripisovala som to PMS, ale nakoniec to bola stitna, ani sa mi nechcelo verit.