PMS

bebememe
7. máj 2023

Ahojte asi každá to pozná pár dní pred menzesom som nafúknuta hnačky krče bojová nálada plačlivost naladovost občas ľutujem aj svojho muža 😀 už som všetko možné aj nemožné skúšala ale skončím pri lexaurine polka dnes ráno už musela ísť inak len večer beriem .
Rozmýšľam už dlho ze by som možno skúsila povedať doktorovi a porozprávala sa ohľadom antikoncepcie. Vraj by to mohlo pomôcť, mate skúsenosti že sa vám po braní antikoncepcie zlepšilo PMS a tie stavy ?
Len sa obávam pribratia od pôrodu som 20 pribrala som ba 80 kg a kebyže mam pribrať od antikoncepcie to by už bolo veľa.
Prosím o každú radu a skúsenosť.
Ďakujem

pribinak
7. máj 2023

@bebememe od antikoncepcie vôbec nemusíš pribrať

lucijalucy
7. máj 2023

Agnucaston si neskúšala? Mne to pomohlo, treba užívať dlhodobo.

bebememe
autor
7. máj 2023

@lucijalucy skúšala 3 mesiace tiež

motogirl699
7. máj 2023

@bebememe ja som od antikoncepcie nikdy nepribrala

2ivana5
7. máj 2023

Mne na pms pomohlo že som ostala tehotná …😃 v živote som nebola kludnejsia

sense
7. máj 2023

Na PMS by som skúsila niečo prírodné, v dnešnej dobe je dosť preparátov na trhu, kvôli tomu by som nezatazovala telo Hak. I ak tu som brala dosť rokov a nepribrala som z nej

patricia_b
7. máj 2023

Prvý krát čítam o lexauríne na pms, mám ho podľa potreby, ale posledne som si dala pred dvomi rokmi a tak mi stojí v poličke skoro celá krabička, asi vieš, že je návykový a závislosť od liekov je najhoršia závislosť, aj keď čo i len jednu polku denne počas pms a potom pri ďalšom pms si telo pýta zase lexaxaurin a sme doma

t1nusa
7. máj 2023

@bebememe do antiky by som už nešla ani náhodou, tiež som ju brala s nádejou, že mi pomôže hlavne s bolesťami počas menštruácie, čo mi aj trochu zmiernila, ale za tú šarapatu čo mi narobila v tele mi to absolútne nestalo… vysadila som ju a začala som užívať Vellenu a to mi pomohlo aj s PMS aj s bolesťami chvalabohu 🙏🏻