Plastická operácia intímnych partií

16. feb 2021

Ahojte baby prosím neodcudzujte ma prišla som si po radu anonymita je kvôli tomu že je to dosť intímne a o tomto mojom probléme vie len priateľ a nikto iný.. s priateľom sme spolu 6 rokov teraz čakáme nase prvé babatko.. Už od puberty som si na sebe začala všímať niečo čo nebolo úplne normálne všímala som si to po telocviku a v šatni keď sme sa ako baby prezliekali že ním nič z vaginy netrčí ale mne hej ale neuvedomovala som si to ešte takto ako teraz.. mam dosť veľké pysky ohanbia a aj klitoris mi trochu trčí vždy som sa vinila že prečo to musím mat takéto veď som ešte nemala ani sexuálneho partnera.. no ako čas plynul všetky moje kamarátky mali priateľov nehanbili sa vyzliecť a ja aj napriek tomu že chalani mi pisali a páčila som sa im tak som ich odmietala kvôli tomuto problému vždy som závidela mojim kamarátkam... keď som bola 3-čka na strednej tak som spoznala môjho terajšieho priateľa ktorého fakt milujem a on mňa tiež... asi 2 roky sme spolu spávali po tme síce vedel o tom probléme pretože to cítil samozrejme a neskôr som sa mu aj zdoverila ale nemu to nevadilo povedal že ani on neni dokonalý a nemá penis nejako extra veľký... Tak som ten problém neriešila a užívala si snim intímne chvíle ale teraz ako som tehotná a chodím stále gynekológovi a ešte aj ku iným lekárom dokonca som musela ísť 3 krát na pohotovosť kde sa do mňa pozrel každý a bolo mi strašne trápne dokonca ma desí čo budem mat s ňou po pôrode ako to bude vyzerať tu nejde o priateľa ja viem že by ma bral aj s tým ale jednoducho sa chcem cítiť už dobre a trošku si zvýšiť sebavedomie tak som rozmýšľala že by som po pôrode za niekoľko mesiacov alebo po roku ako by som sa cítila isla na plastiku intímnych partii chcem sa opýtať tých čo majú známe alebo boli na nej samé je to dobrá voľba ? Nemali ste komplikácie ? Urobili vam taký tvar ako ste vy chceli ? A aj keď sú tie pysky trosku dosť väčšie dokážu to naozaj zmenšiť a vylepšiť ? Ďakujem vam každej za odpoved

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cajomila
16. feb 2021

Nuž nepoznám nikoho, kto podstúpil takú plastiku, aké nemal by v tom byť problém podľa mňa. Neoride mi to ako komplikovaná operácia.
No ale len pre info, ja si myslím, že vekom všetkým ženám tie pysky akosi ovisnu🙄😕... bohužiaľ.Kamoske dokonca počas druhého trhu začalo z pochvy voľačo vyliezať von🙈😳🤷.

lenkakravcova
16. feb 2021

Co znamená veľké? (akože ti to prekáža v pohybe?) Nie je to len v tvojej hlave? Ja si vôbec neviem ani prestaviť aké majú byť "správne" parametre pyskov keďže som to v živote s nikým neporovnavala (ani s fotkami). 🤔

lenkakravcova
16. feb 2021

@cajomila To volaco nebol prepdnuty krcok maternice? Lebo to sa stáva po pôrode, a operuje sa to. Nie je to normálny stav.

cajomila
16. feb 2021

Ja som videla odtlačky akéhosi umelca...fakt reálne odtlačky ženských vagín.Bolo to zaujímavé, rôznorodé.Clovek by až neveril, že existujú také rozdiely.A podľa mňa by bolo dobré aj pre mladé dievčatá vidieť dostatočne skoro také veci, aby vedeli, že nemusíme byť všetky rovnaké a je to tak OK.

cajomila
16. feb 2021

Inak spomínam si, že jeden nad kamarát mal taký komplex, že na veľký žaluď...Nikdy s tým ale nemal problém už žien.

cajomila
16. feb 2021

@lenkakravcova Už netuším...ale asi nie.Bolo to počas druhého trhu, potom na ste mala tretie trhu.Ald nepamätám sa, žeby sa na niečo taká ešte sťažovala 🤔

moniquer
16. feb 2021

Moja známa bola na labioplastike, myslím, že to už mala vyslovene v mysli stále, že jej treba úpravu, hoci partnerovi to neprekážalo. Teraz je spokojná... Ale už aj bez partnera, hmm, ale to je už na inú tému 😉

miadi
17. feb 2021

Moja kadernicka si to dala urobit aj mi nakreslila poori farbeni vlasou ako to mala povodne. Ze jej mama chcela syna a ked bola mala tak si tie pysky naschval tahala aby mala akoby pipika. No vytahala si to ( vraj ) a dala si to urobit az po rozvode Lebo vzdy chcela no muz bol proti ze jemu to nevadi., a teraz mà transexuala ( chlapa co bol zena) long story short vravela ze si to mala dar urobit davno ( mala tak 55r ked mi to vravela ale Mozno mala 40 a Mne sa zdala na viac 🤣) Strasne bola stastna . Takze if it makes you happy it can’t be bad. Ja som v zivote nic operovane nemala nastastie ale nemala som zdravotny ani esteticky problem . Zatial . Zijeme len raz . Nieco chirurgicky zmensitv( nos prsia pysky) mi pride prirodzenejsie ako zvacsovat. Len ti nieco odoberu nic do teba neochaju umele.?Tak drzim palce nech si potom stastnejsia a sebavedomejšia. A Hlavne ze to urobis koli sebe 👍

nevenka
17. feb 2021

No, niekedy tie pysky naozaj mozu prekazat v pohybe, alebo sposobuju tie psychicke problemy. Nie kazda tie male pysky mame proste male, no...Ja som tiez nad tym uvazovala, nad upravou, ale po porode Ta naozaj bude trapit nieco ine, zvlast, ked budes mat nastrih alebo ine poranenie. Teda pokial Ta to pri chodzi neboli alebo nevadi pri sexe v zmysle tom fyzickom. Takisto uvazujem nad zmensenim prs. Ale ma to jedno dost velke "ale".
Citala som, ze po operacii sa moze zmenit citlivost intimnych partii a to neviem, ci stoji za to. Ci vymenit tu estetiku za toto riziko. Ja som sa s tym naucila zit. Sama so sebou, s prijatim seba. Laska je o niecom inom. A doktori sa podla mna musia odosobnit, beru to ako pracu a neobzeraju, ako to ma ktora velke alebo male. Alebo chlpate ci bez chlpov. Jedine, co mi doktor pozeral, bola elasticita hradze a ci tam nemam zapal, aby si mohol dovolit neurobit nastrih. Napriklad. Ak to partner neriesi, tak by som sa skusila prijat taka, aka som. Aj s jazvou po nastrihu. Dnes som hrda na to, ze som dokazala porodit 3 deti a neriesim, ci som podla nejakych idealov krasy.

blabla22
17. feb 2021

Ahoj, nechcem ťa nejak odhovarat od operácie, najmä ak to máš také že ti to spôsobuje problémy ..každopádne, kým si tehotná, pozri si aspoň na zvýšenie sebavedomia dokým budeš môcť ísť na zákrok Instagram slakinglizard - možno zistíš, že to u teba je úplne ok 🙂