Papiloma vírus

lauriema
14. okt 2020

Dievcata moje, dnes smutný deň, mm zomrela babka , a predstavte si akurát čítala som článok a papilome nejakej infekcií ktorú prekonala Adela Vinczeova. Ja mam také 3 ako keby bradavicky dostávajú e na krku maličké veľmi. Pred časom som mala aj problém zo žalúdkom, veľmi ma bolieval, prestalo to samé... Dievčatá veľmi sa bojim🙁🙁🙁Podporte ma, potešte ma nejak.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauriema
autor
14. okt 2020

@bambulienka25 Ahoj, ďakujem. No mala by som ísť k MUDr. To je pravda, aj pôjdem len sa tam neviem dostať pretože mám doma 3 detičky A MANŽEL JE RÁNO V PRÁCI

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauriema
autor
14. okt 2020

@bambulienka25 Presne vždy sa nájsť riešenie. No tento týždeň to asi nepôjde mam tu svokru len budú pohreb vybavovať tak vieš nechcem im ešte 3 deti na krk zaveait

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dori92
14. okt 2020

Ja len nerozumiem co s tým majú tie papilomy?ja ich mam plný krk odkedy som bola tehotná s prvým synom,potom sa mi este porobili viac pri dcére... Ved to nieje nič hrozné.

lauriema
autor
14. okt 2020

@dori92 Ahoj, aj ja to mam teraz pri treťom tehu sa mi to dostalo na krk a nijej to nebezpečné? Ja už tu stresujem, až taky tlak v bruchu mam

paskolinka
14. okt 2020

tie bradavice na krku je nieco ine, ako mala adela a kvoli comu bola na operacii krcka maternice 😉 tym sa vobec netrap, je to sice virusoveho povodu ale skor len esteticky problem, na bradavice na krku sa nezomiera, neboj

1xenia1
14. okt 2020

To čo mala adela bol papiloma vírus, ktorý spôsobuje rakovinu krčka maternice. Toto s bradavicami na krku nemá nič spoločné. Ak chodíš každoročne ku gynekológovi na prehliadku, tak ti určite robí ster z krčka maternice. To sa posiela na histologické vyšetrenie. Adela hovorila o tomto a o tom že ju preventívna prehliadka vlastne zachránila.

lauriema
autor
14. okt 2020

@paskolinka Ahoj, ďakujem za ukludnenie si zlata ja som strašne stres človek zo všetkého stresujem občas potrebujem ukludnit

lauriema
autor
14. okt 2020

@1xenia1 Ahoj, ďakujem ti ze si sa zapojila a ukludnila si ma vďaka

dori92
15. okt 2020

@lauriema ale kdeže to sú papilomy úplne neškodné😁 dá sa to aj dusíkom odstrániť, je to čisto len estetický problém. Vypust z hlavy..