Papilocare kvôli HPV

27. apr 2022

Ahojte brali ste niekto papilocare kvoli hpv? Pomohlo vam to? Alebo len zbytocne vyhodene peniaze?

ildiko36
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bolarazjedna
27. apr 2022

Aj mne to pomohlo

alenamihal
27. apr 2022

Ja som rozhodujem medzi Papilocare a Acidosalus cipky ...

ildiko36
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anavka4
27. apr 2022

Aj mne pomohlo, za pol roka 🙂

autor
27. apr 2022

Predpisala mi to doktorka ale citala som rozne recenzie tak ci mate nejake skusenosti

alenamihal
27. apr 2022

Nevyskusas ,tak nebudes vediet 🙂 100 ludi /100 chuti a je to aj individualne...Mne to tiez moja doktorka odporucila,ze z jej skusenosti ma velmi dobre vysledky v ambulancii...za tie prchy kua dufam,ze pomoze 🙂

ivana11155
27. apr 2022

Dievčatá a ako sa ma papilocare dávkovať? Ja som kúpila balenie 7ks za 20eur ale píše tam že brat 20dni a potom prestávka. To znamená že mám kúpiť ešte ďalšie dve balenia? Ak áno tak trochu drahý špás...

ildiko36
27. apr 2022

@ivana11155 treba to pouzivať pol rok, prvy mesiac kazdy den, prestávka ked je ms, potom zvyšok mes.obden, ked ms musi byt pauza.a fakt to uz len aplikovať ked lezite v posteli lebo polovica vytečie 🙄
Inak to je moc drahe, ale zabere ! .kup si k tomu indonal ,a tie čaje co som uz pisala, alchemilku a myší chvost

alenamihal
29. apr 2022

Vedeli ste o lieku,ktory je na predpis "INOMED" sa vola ,je super na podporu imunity ,co sa tyka HPV....mna len zaujima,preco lekari tlacia tak moc papilocare,ktory zenu vyjde 320eur...ked mozu predpisat INOMED...KTORY, zevraj ma omnoho lepsie vysledky ako neaky gely..skusim zavolat v pondelok a opytat sa doktorky...

ira21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ira21
3. mar 2024

@ildiko36 Tu 🙏🏻