Pálenie v penise

strelkyna_koza
28. feb 2016

Ahojte baby, mate niekto skúsenosti (resp.vaši partneri) s viac-menej dlhodobým pálením vo vnútri penisu (pri močení, pri ejakulácii, v podstate aj pri ničnerobení). To je totiž jeden z dôvodov prečo nesnažilkujeme deň-noc :-P už sme skúšali urológa, čaje, ..ale stále neviem príčinu, prečo sa mu to vracia a prečo s tým má stále problém. ďakujem vopred

zellvicka
28. feb 2016

Nemali ste sex keď si mala kvasinkovú infekciu? Ak áno treba preliečiť aj partnera...klasickou mastičkou čo mávame aj my na šušku 🙂

simba00
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikita002
30. sep 2019

@strelkyna_koza ahoj otec ma tiez problemy ale on ma nutkanie na mocenie a ze ho stipe koncek penisu bol u lekara moc ma v poriadku dal mu ale antibiotika ....a pije urologicke caje ..v piatok ma ist na kontrolu ...uvidi teda ci sa mu ulavilo ...

mater73
1. máj 2024

@strelkyna_koza možno je problém vo vás. Každopádne by ste mali navštíviť gynekológa lebo sa môžte prenakazovat. Preventne lieky by ste si mali dať aj vy . Môj exmanžel bol kamionista a priniesol z cesty a tiež som dostala aj to . Potom sme museli obaja sa liečiť antibiotikami

drakvak
1. máj 2024

@mater73 Viac ako 8 rokov stará téma, tipujem, že to už vyriešili…

h2
1. máj 2024

@drakvak Táto osoba je troll, už tu založila jednu "pozoruhodnú" diskusiu. Dúfam, že ju čoskoro zmažú.

monnci2226
1. máj 2024

@drakvak ....to sem prisiel nejaky troll ,,zatazeny,, na penis asi... dufam ze coskoro bude vymazany profil
https://www.modrykonik.sk/forum/nezaradene/gafor-na-penise/