Pálenie pri močení po sexe

alexandra1995
4. júl 2023

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na skúsenosti žien, ktoré si prešli niečím podobným. Vždy deň alebo dva po sexe mávam problémy čo sa týka pálenia počas a po močení. Bola som s tým 2x u lekárky moč vždy negatívny. Čo sa týka hygieny a intenzity sexu to je všetko tak ako má byť. Problém je ten, že partner je viac obdarený. Moja ženská lekárka mi povedala, že pri takejto situácii je to bežné a ide o mechanické podráždenie. V tejto situácii by som potrebovala radu, ako si pomôcť od bolesti čo vám pomohli. Ďakujem

evme0301
4. júl 2023

Podľa toho čo píšeš ide o to mechanické poškodenie, trenie. Tak nepôjde o nejakú bakteriálnu infekciu. Buď budete používať nejaký lubrikačný gél alebo ja by som ti poradila pomarančový olej. Resp. nejaký iný čo môžete používať obaja.

kalifka
4. júl 2023

@alexandra1995 za mňa najlepší je lubrikačný gél na báze oleja 😉

lauriik
4. júl 2023

A chodis sa vzdy vycurat pred a po styku? Lebo ja mam to palenie ak sa nejdem po sexe vymocit.

evme0301
4. júl 2023

Každému je lepšie niečo iné, musíte len vyskúšať a nájsť to najvyhovujúcejšie. Prírodné oleje sú ale čistejšie ako lubrikant zase, čo je často nejaká chémia. Niektoré z nich ako kokosový, olivový sa neodporúčajú ak používate condom. Dokonca viem o osobe čo používajú nutelu a keď nechcú pofarbiť tak biely jogurt.

alexandra1995
autor
4. júl 2023

@lauriik áno vždy 🙂

drake122
4. júl 2023

@alexandra1995 je to ten fešák z foto v zveroparku? Však nám ho požičaj na pár dní v týždni, nech sa ti to stihne pekne zahojiť🤣

janetinka27
4. júl 2023

@alexandra1995 lubrikacia je zaklad

sunshine_18
4. júl 2023

Presne ako baby pisu lubrikacia je zaklad + blokurima po sexe

alexandra1995
autor
4. júl 2023

@drake122 😂😂😂 o neho sa žiaľ nedelim

alexandra1995
autor
4. júl 2023

@sunshine_18 suché to nie je, to je všetko v poriadku ale o tej blokurime som čítala a skúsim to 🙂 ďakujem

sunshine_18
4. júl 2023

@alexandra1995 skus uvidis mne to zvykne pomoct tiez mavam obcas taketo palenia 🙂najlepsie kombi co mne vyhovuje este probiotika gynimun(nie vkladacie) + blokurima

taktotedanie
4. júl 2023

@alexandra1995 ja by som pouzila mozno cicatridinu , pouzivaju ju po porode na lepsie hojenie