Pálenie pošvy pri sexe

30. okt 2021

Dievcata prosim poradte mi, pred 3 tyzdnami sa mi objavilo palenie pocas sexu, predtym ani po nom to nemam. Isla som ku gyn a ten mi dal nejaky jednorazovy gel na noc, ze by to malo prejst. Stery mi nezobral. A tak som tak spravila, odvtedy sme sex nemali, a dnes rano som opat mala palenie pri stuku, ze sme ho museli prerusit. Sucha nie som. Mame mat o par dni IUI, co si mam na to dat? Co vam pomohlo? Ziadne svrbenie nemam, len palenie pocas styku. Taka som z toho frustrovana 😑😑😑 nic podobne som nikdy nemala.

ivaa_
30. okt 2021

Ja osobne som mala tento problém z kondomov . U gyn. Vsetko v pohode

kamlicek
30. okt 2021

Toto som mala tiez a problem bol v kondome, ktory sme pouzivali, nie vsetko sadne, treba vyskusat. Lebo inak si to vysvetlit neviem.

autor
30. okt 2021

@ivaa_
@kamlicek juj dievcata, my nepouzivame ochranu. Snazime sa o mimco uz 2 roky, partner je OK. Nieco musi byt u mna zle. Dala mi v lekarni beliema effect cipky, skusim to.

iwesska
30. okt 2021

Neuzivas pred IUI nejake hormony?

autor
30. okt 2021

@iwesska minuly cyklus mi dal lekar clostilbegyt a odvedy mam problemy... lenze mi predpisal ked som prisla za na nim jemazol mast, a nevzal mi stery. Iui do centra ideme na prve buduci tyzden a potrebujem byt ok. Len sme uz 2 tyzdne ani sex nemali. Ono to pali a je neprijemne len pri sexe, inak sa citim ok.