Palenie pošvy a výtok

3. júl 2023

Ahojte dievčatá
Včera ma začala stipat v pošve a z vonka
Dnes sa pridal hnedasty výtok ... A stipe to ako sviňa ... Čo to ako má byť ? Snažíme sa o dieťatko ale že by to bolo ako priznak ?! Neviem
Mali sme styk pred vcerom a nič nepalilo
Dnes druhý deň.. samozrejme viem že som neotehotnela za 2 dni.
Snažíme sa pravidelne
Ďakujem za odpoveď

stellarstar
3. júl 2023

Pálenie tam dole nie je náznakom tt ale zápalu

autor
3. júl 2023

@stellarstar a zápal s čoho ? Nič som nemenila
Nič sme pri styku nepoužívali

regaskova_2020
3. júl 2023

Je to nejaký zápal ako píše…. Kľudne to môže byt z hocičoho.. alebo zapal močových ciest mala som to také iste ako ty. Skús si dat vyšetriť moč

nevenka
3. júl 2023

No z nejakej nerovnovahy. Partnerov ejakulat ma ine pH, znizuje sa kyslost v posve a moze sa premnozit nieco, co nechces, len tak, raz dva. Najskor ide o mykozu. Spravila by som si vyplach Rosalginom a ked by nepomohlo, naklusam k dr...

denuss
3. júl 2023

mrzi ma to, podla mna zapal mocovych ciest. treba co najskor k dr., preliecit skor ako otehotnies

autor
3. júl 2023

@denuss no ideme v pondelok do gyncar do vtedy sa k dr nedostanem

denuss
3. júl 2023

To je strasne neskoro..ak by islo o co pisem tak dovtedy mozes mat aj zapal obliciek a to sa naozaj neoplati riskovat...pali ta to najviac po moceni ci ani nie?nechodis casto na malu?

autor
3. júl 2023

@denuss nepáli ma to vobec pri močení. A na malú chodím ako obvykle

denuss
3. júl 2023

tak to je ten lepsi pripad, asi ,,len" gynekologicky zapal, ale ked pises, ze to velmi stipe, tak to by som do pondelka teda nevydrzala a isla hoci aj na gyn-pohotovost... bola som tehotna 4x, hnedy vytok moze znamenat tehotenstvo ale stipanie zapal

autor
4. júl 2023

@denuss večer to už prešlo
Uvidím ako ďalej
Ďakujem

janka_266
4. júl 2023

Beliema tabletky skúste

sunshine_18
4. júl 2023

Gynimun probiotika

domisepesi
4. júl 2023

Carnium Botanicals