Pálenie pod ranou po sekcii

zuzanka1805
21. feb 2024

Ahojte, som týždeň po sekcii a pod ranou, v slabine na ľavej strane mám necitlivé miesto, ktoré ma na dotyk, pri chôdzi alebo v stavani z postele páli, štípe, reže. Niekedy je to lepšie, inokedy sa to nedá vydržať.
Prijali ma naspäť do nemocnice, ked mi robili vyšetrenia, ale nevedia zistiť prečo to tak je.
Nemá niekto skúsenosť? Ďakujem.

anavixy
21. feb 2024

Ahoj, a to ta boli stale? Kedykolvek si to chytis ta to zaboli? Nemam skusenost s tymto (s takouto lokalizaciou bolesti), mna takto rezalo palilo jedno miesto, ale to bolo myslim priamo v jazve, zacalo to par dni po a skoncilo asi 2 t po, ale bolelo ma to len pri otacani v posteli alebo skor ked som si lihala (prvyraz ked som si nejak prudko sadla do postele s nohou hore), bola to taka bolest co sa nedala nijako uz zmiernit len to muselo certovsky zaboliet na par sekund a potom to preslo. Tak ja len ze mozno je to nieco podobne, ked na nic neprisli, a casom to prejde. Drzim palce 🍀

zuzanka1805
autor
23. feb 2024

@anavixy ahoj, dakujem😉ano stale to boli aj ked to nie je uz take intenzivne ako prvych par dni. Pomaly sa to zlepsuje tak snad to uz coskoro prejde uplne.