Pálenie po sekcii

timuska551
25. sep 2022

Dobrý deň mala by som otázku som týždeň po sekcii a pod ranou ako rastu chĺpky na pravej strane to mam také necitlive strpnute veľmi to reže páli pri pohybe lezani niekedy je to lepšie inokedy strašne neviem sa ani pohnúť nemáte s tým niektorá skúsenosť ďakujem krásne

zuzuliennka1
25. sep 2022

@timuska551 a co na to lekar??

timuska551
autor
25. sep 2022

@zuzuliennka1 u lekára som ešte nebola keďže ma prepustili v piatok v pondelok sa mu určite ozvem na pohotovosť veľmi nechcem chodit koli malej
Len dúfam ze to nieje nič vážnejšie a hádam to patrí k tomu

veronika3110
25. sep 2022

@timuska551 týždeň po sekcii som mala problém vstať z postele a necitlivé mám to miesto doteraz, hoci sa to už zlepšilo… predsa len ide o veľkú operáciu a týždeň je ešte skoro… ak je všetko dobre zasite a rana sa pekne hoji, tak treba len počkať, kým sa telo ako tak spamätá 🙂 tiež som viac cítila pravú stranu 😁 ako by mi tam niečo zabudli

timuska551
autor
25. sep 2022

@veronika3110 akože rana neboli vstavanie koli rane problém nerobí len to silné palenie alebo také rezanie pod ranou v mieste rastu chĺpkov je dosť nepríjemné a necítim si to tam na dotyk
Hádam to zmizne teda po čase lebo neviem ani sedieť ani ležať poriadne ledva držím keď mala papa alebo ju prebalujem

nikpa
25. sep 2022

@timuska551 to sú bežne pocity po sekcii. Je to všetko ešte velmi čerstvé, chce to len čas. Pálenia, ťahanie, pichanie, štipanie aj bolesť sú teraz normálne.

timuska551
autor
25. sep 2022

@nikpa áno tak to som rada pokiaľ to tak ma byt vydržím len som sa naplasila aby tam nebolo niečo horšie ďakujem 😊