Pálenie po Macmiror tabletkách

12. máj 2022

Ahojte, dostala som tablety na zapal mocovej rury. Dala som si 2 tablety(na prehltanie, nie su to cipky) a pocitujem strasne palenie zo spodu. Predtym ma len mierne rezalo v trubici, teraz len palenie akoby v posve. Moze to suvisiest s liekmi ?

sibrez
12. máj 2022

tak ono zapal sam o sebe svrbi pali a je to neprijemne , tak mozno citis len tu infekciu a prave po par tabletach sa ti ulavi. neviem co obsahuje macmiror na uzivanie oralne ale macmiror ako cipky som brala na mykozu. Mozno sa porozhliadni este po urologickom caji a niecom takom ako urinal obsahuje brusinky a tie su velmi dobre prave v casoch zapalovych. trpievala som casto zapalmi zospodu ci uz mykozy alebo zapal mocoveho ustrojenstva

autor
12. máj 2022

@sibrez a co ti pomohlo na opakovane zapaly ? Ja mam skoro kazdy druhy mesiac problem s mocovymi 😔😔

nika23t
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sibrez
12. máj 2022

Nefrolog, ktorý mi predpísal na pravidelne užívanie tuším urovax sa to volalo. Teraz chodím raz ročne na kontrolu. Už som 5 rokov bez zápalov aj bez liekov

autor
12. máj 2022

@sibrez mne dali teraz urovaxom, asi to je toto

sibrez
12. máj 2022

ano ano to bude ono, a uzivala som to tusim 3 mesiace potom 3 mesiace pauza a tak sa mi zda.

sibrez
12. máj 2022

a samozrejme ziadne kupanie sa mimo vane, vela tekutin.