Pálenie intimnych partii

mataa52
14. apr 2019

Ahojte žienky poradily by ste mi že čo to môže byť a čo sa da na to kupiť v lekarni kým nepôjdem k doktorovi.? Už 3 dni ma páli, svrbi v intimnych partiach. Trošku pali aj pri močeni ale nie vždy. A keď utieram papierom tak to dosť boli. Najhoršie palenie je po použiti wc a v noci. Kym pôjdem k doktorovi tak by som si v lekarni niečo kupila ale neviem čo. Budem vdačná za každú radu. Je hrozne mať taketo problemy. :/ dnes planujem spraviť repikovy kupel verim že aspoň trochu to pomôže

lily76
14. apr 2019

Urologicky caj s brusnicami

lily76
14. apr 2019

Alebo canesten ten je volne dostupny je na kvasinky

liv1
14. apr 2019

Kup si v lekarni volnopredajne lieky na kvasinkovu infekciu (Canesten a este jeden maju). Neumyvaj sa vobec mydlom dole len vodou a nos najlepsie bavlnene spodne pradlo a nie tanga. Tiez zarad probiotika. Ale necakala by som s tym dr ...

1alzbetka1
14. apr 2019

Mali sme dlhodobé problémy, odkedy obaja užívame biopron, sme v poriadku. Skúšali sme aj iné probiotiká, ale nepomãhali. Pîšem obaja, lebo inak sa problém zopakuje. Ak by mal partner výhrady, postrašte ho obriezkou. Opakované mykózy môžu u muža spôsobiť fimózu a tá sa vyliečiť nedá. Osobná skúsenosť, teda nie moja 😃 Gynekológ vãm môže predpísať silnejšie probiotiká, ktoré ako prvã pomoc účinkujú rýchlejšie

eliska13
14. apr 2019

@mataa52 Canesten a ak máš aj biely výtok tak rosalgin vyplachy

eliska13
14. apr 2019

@mataa52 a nejesť sladké ani cukor do čaju to candidu ešte viac zväčší.Mne sa to vždy spraví pri strese unave

bobula46
14. apr 2019

@1alzbetka1 prosím ťa aký biopron? Je ich milión druhov a teda chcela by som preliečiť mňa aj manžela keďže mne sa to stále vracia.

1alzbetka1
15. apr 2019

@bobula46 Začni Biopron forte, je silnejší. Biopron je názov probiotik. Sú aj slabšie, ale tie sú lepšie ako prevencia. Píšem iba za seba, čo pomáha nám a užívame ho asi 5 rokov. Popravde kupujem v lekárni vždy ten typ Biopronu, ktorý majú v nejakej zľave, alebo pribalených viac kusov, alebo väčšie balenia. A ako písala eliska13, vyhýbať sa sladkostiam a aj alkoholu. V jeseni som si narobila problémy, lebo nemali Biopron v lekárni ktorú som akurát mala cestou, kúpila som teda Probiofix a v skleníku mi dozrievalo úžasné hrozno ☹ a malér bol na svete. Bola to moja blbosť, lebo som denne spapala aj kilo. 😉

mataa52
autor
16. apr 2019

Ja jedávam málo sledkeho čaj pijem bez cukru aj kávu. Bechapem kde je problem. Včera som bola u lekara predpisal mi clotrimazol 2×1. Treba k tym liekom uživať aj probiotika?? Či stači po dobrati si kupiť probiotika??,