Pálenie a rezanie pri močení

kikina232
6. júl 2024

Ahojte, chcem sa opýtať 3 dni vkuse ráno keď idem na záchod má páli reže všetko pri močení a potom celý deň jak keby jej nič nebolo iba ráno po prebudení alebo sa niekedy aj na to zobudim že sa mi chce ísť strašne na záchod a potom má to páli :( Neviete čo na to alebo nejaké typy? Ďakujem za každú radu 🙂)

dadomon
6. júl 2024

@kikina232 zápal močových ciest, kúp si urologický čaj, veľa pi vodu, žiadnu kávu, žiadny sex, brusnice, kapucínka v tabletách ti pomôžu, prezliekať sa z mokrých plaviek

kikina232
autor
6. júl 2024

@dadomon crp mi zistili že nemám žiadny zápal keď som bola :(

dadomon
6. júl 2024

@kikina232 za preliecenie močaku nič nedáš, urologický čaj je to najmenej, čo môžeš vyskúšať a kapucínka je silné prírodné antibiotikum

lenka2710
6. júl 2024

@kikina232 ja si vždy kúpim brusnicovy sirup v lekárni a čaj, to mi vždy pomôže! Potom už len ísť s močom k dr a nech dá antibiotika

dankagirl
6. júl 2024

Treba so dať spraviť u gynekológa hlbkovejsie stery a môže ísť o baktériu ,ktorá to spôsobuje

slovakboy
6. júl 2024

@kikina232 crp ti taký malý zápal nezistí. To je lokálne. Až keď by sa to zhoršilo.

ivanccak
6. júl 2024

Určite k lekárovi. Ja som s týmto skončila na pohotovosti. A inak naozaj veľa tekutín. V lekárni mi poradili aj piť urologicky čaj, do ktorého si treba pridať trošičku sódy bikarbóny. Nič sladké ani mliečne.