Ovulácia + sex + bolesť v podbrušku

23. aug 2022

Ahojte dievcata,
Mam/budem mat asi zajtra ovulaciu (mala som pozitivny ovulacny, meriam si bazalnu). Mali sme vcera a dnes sex a dost ma boli podbrusko, trosku ako menstruacne krce. Uz jedno dieta mame a to sme splodili ani neviem ako :D ale ked ste pocali mali ste niekto taketo pocity? Viem ze musim vydrzat, len sa pytam na vasu skusenost ci niekto toto tiez zachytil. Diky

anjelicek26
23. aug 2022

To tahanie v podbrusku je ovulacia...cim je zena starsia, tym mam pocit to intenzivnejsie pocituje...ja som kedysi ani nevedela, kedy ovulujem, teraz to citim az az... to, ci ste pocali/nepocali zistis az o par dni...teraz ti vajicko plava dole vajcovodom...

autor
23. aug 2022

@anjelicek26 ja mam pocit ze je to aj porodom. Ze som “mokra” az za usami. Ale takto ma to teda este netahalo

janickacrazy
23. aug 2022

Ja mávam ovulacne bolesti každý mesiac, takže úplne presne viem, kedy mám ovuláciu. Výrazne to pociťujem od druhého pôrodu. Predtým som to nemala.

nikpa
23. aug 2022

Nieco ako menštruačne kŕče máš z ovulácie. To by už dospelá žena, ktorá má dieťa, mohla vedieť. Takže s tým, či ste dnes alebo včera počali, to určite nič nemá.

bombulka1987
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
basska_b
23. aug 2022

To, ci ste pocali alebo nie, to naozaj nic neznamena. Akurat mi hovorila kamoska, ze takto isli na vec 11DC a na druhy den mala tieto stavy, tak sa zlakli, ze sa to podarilo, lebo neboli uplne 100% presvedceni o tom, ze chcu tretie babo. A nakoniec nebolo z toho nic.

autor
23. aug 2022

@nikpa dakujem za komentar. Ta dospela zena co porodila si tieto suvislosti uvedomuje 🙂 staci precitat komentar vyssie ;)

nikpa
24. aug 2022

Stačí napísať hneď a jasne do úvodného komentáru, ten som čítala a z toho to jasné nie je. Ale fajn, že to vieš 😀

autor
24. aug 2022

@nikpa otazka bola iba ci zeny ktore realne v ten mesiac pocali citili/necitili nieco po oplodneni. Lebo prve babatko sme pocali a to som necitila nic a samotny test mi bol prekvapenim