Ovulácia podľa príznakov - môžem mať dve ovulácie behom jedného cyklu?

23. nov 2019

Ahojte kočky, začala som s meraním bazalky a chcela by som sa opýtať. Mala som 6. 11menštruaciu skončila 9.11 a ako sa pozorujem už druhý mesiac tak ovulácia nastáva 10DC vtedy mam vodnatý hlien a hneď deň na to mam biely čiže po ovulačny. A mala som aj normálne ovu bolesti. Ako tak meram bazalku tak 11DC som mala 37,20 čiže koniec ovu 12DC 37 ale potom klesla od 13DC po 17DC na 36,7 a 14DC vystúpila zase na 36,9 lenže od 16DC som mala zase bolesti ako ovulačné 3 dní po sebe stále bolesť vaječníkov a bolesť ako pred MS tak sa chcem opýtať či som mohla mať dve ovulácie po sebe alebo neviem si to vysvetliť.

nina004
23. nov 2019

Teplota ti moze mierne kolisat aj po ovolucaii. Ked budes mat MS, tak ti klesne teplota rapidne dolu na teploty, ktore si mala pred ovulkou.

autor
23. nov 2019

@nina004 áno to viem ale ja som mala vtedy ovulaciu a teraz len čisto ovulačné bolesti ale tento krát bez vytokov a plus aj ako keby zas skončila ze zdvihnutu teplotu čiže ako keby znova ovulaciu len tento krát bez vytoku

nina004
23. nov 2019

Nemyslim si, ze by si mala druhu ovulaciu. Nemohli to uz patrit k nadchadzajucej MS? Alebo k zahniezdeniu?

autor
23. nov 2019

@nina004 ďalšiu ms mam až o 12 dní