Otehotneli ste po umelom oplodnení prirodzene?

gulicka55
18. jún 2013

Sú tu nejaké maminy, ktoré mali problém otehotnieť a boli na UO a po nejakej dobe sa im podarilo prirodzene počať druhé dieťa?

st2
18. jún 2013

Presne nas prípad, prve dieťa po dvoch rokoch snazenia skončili sme na Ivf s isci a teraz druhe hned na druhý krát sa podarilo, teda zatiaľ tak test ukazuje 😝

linda81
18. jún 2013

@st2....jeeej ty si tehu?? gratulujem..🙂

linle
19. jún 2013

ano, podarilo. Po dvoch neuspesnych IUI a dvoch IVF som sa na to vykaslala a prirodzene otehotnela. Teraz uz cakam druhe dieta (prve ma 3 roky), ktore sa nam zadarilo do par mesiacov :o)

majuka73
19. jún 2013

Čaute, rada by som prispela do tejto témy pozvánkou na TURNÉ PLODNOSTI. Myslím, že ako snažilky by ste na tomto podujatí mohli získali veľa užitočných informácii. Teším sa, že sa uvidíme.

V júni sa už po štvrtýkrát opäť stretneme na Turné plodnosti. Tu je malá ukážka o čo vlastne ide:

Predovšetkým vám predstavíme nové možnosti vyšetrení. Novinkou na Slovensku je, že sa pomerne jednoducho dozviete, ako je na tom zásoba vašich vajíčok a podrobne je možné pozrieť sa i na kvalitu spermií. Súčasťou Turné plodnosti bude skúsená reprodukčná genetička, ktorú môžete osloviť aj mailom. Všetky otázky, ktoré máte ohľadom problémov otehotnieť, vyšetrení, liečby či dôležitej prevencie môžete gynekológom, urológom, andrológom či endokrinológom posielať na adresu bocian@bocianoviny.sk
Pre všetkých, ktorí sa chystajú byť raz rodičmi, pretože plodnosť nie je samozrejmosť, pre tehuľky a partnerov či maminy s kočiarikmi a pre tých, ku ktorým bocian mešká.
Termíny stretnutí:

Bratislava, utorok 25. 6.
Od 14.30 do 16.00 na Primaciálnom námestí
od 17.00 do 19.00 v Primaciálnom paláci (prízemie vľavo)

Banská Bystrica, streda 26. 6.
od 14.00 do 15.30 na Námestí SNP (pri Lazovnej)
od 16.30 do 18.30 v Knižnici na Lazovnej 9

Košice, piatok 28. 6.
od 14.00 do 15.30 na Hlavnej (blízko stĺpu Immaculaty)
od 16.30 do 18.30 v zasadačke na Hlavnej 68 (I. posch.)
Vstup zdarma