Ostal vám hemoroid?

29. jún 2024

Ahojte baby prosim vas ostal niektorej hemeroid po porode ktory nezmizol? Nerobi problemy nekrvaca. Pocula som ze sa s tym nic nerobi problemy. Ze vraj tam uz ostane

barbora0308
29. jún 2024

Mne ostal, som dva roky od porodu, ale vobec ma neboli ani mi nejako chvalabohu neprekaza. Obcas zakrvaca, ked mam tvrdsiu alebo teda castejsiu stolicu pri nejakej viroze. Na gastre mi robili aj kvoli tomu obcasnemu krvacaniu kolonospokiu, ale teda len sa potvrdilo, ze su to hemoroidy a mam pouzivat maste alebo teda bylinkove kupele. Po porode a sestonedeli to bolo horsie,mala som aj bolesti a tie bylinky mi naozaj pomohli a stiahlo sa to. Odvtedy neriesim, kedze ma to neboli.

autor
29. jún 2024

@barbora0308 ja tak isto, a prosim ta je to ako keby taka kozicka v strede zadku ze? Mna tiez neboli nic ani nekrvaca

barbora0308
29. jún 2024

Ja mam vnutorne hemoroidy, takze moje citit z vnutra 🫣☺️.

autor
29. jún 2024

@barbora0308 jaaj to sa aj tak rozlišuje? No nic adi sa neoplati nad tym trapit pomoak nerobia problémy

nicoletta98
29. jún 2024

Ja ešte ani po pôrode ani tehotná nie som , ale mám ho už 7 rokov 😆 tak hlavu hore 🤣

autor
29. jún 2024

@nicoletta98 a tiez tak ako opisujem vyssie? Ako keby taka kozicka?

reenie
29. jún 2024

Mne tiež ostali vnútorné..nerástli, nezmizli,len občas ma otravovali..po 30 rokoch som si ich dala odstrániť..vsetky a mám pokoj..lekár bol prekvapený, že sa nezhoršovali, dali sa "zagumičkovať"

nicoletta98
29. jún 2024

Áno, mna to aj boli, ale neriešim 😁

rakywanda
29. jún 2024

Áno, presne ako opisuješ. Neriešim.

autor
30. jún 2024

@rakywanda prosim ta aj ked si dadnes na vecko a docikas tak ho citis?

rakywanda
30. jún 2024

Normálne utriem toaletným papierom.

autor
30. jún 2024

@rakywanda jasne ale ze ked si sadnes na wc ci ho tiez cítiš

sussana29
30. jún 2024

Mne tiež ostal po pôrode a ked mam tvrdšiu stolicu tak vybehne von. Uvažujem, že si ho dám odstrániť nech mam pokoj. 9 mesiacov po pôrode mi veľmi krvacal až som skončila na pohotovosti. Tam mi dali maste, čipky a detralex a odvtedy už toľko nekrvacal, len sem tam keď mam tvrdú stolicu sa ozve. Je to dosť otravné a v BA som našla kliniku kde to vraj robia bezbolestne tak to asi skúsim.

autor
30. jún 2024

@sussana29 ono sa to zvykne objavit znova ze vrajj po operaci

veronicka1901
30. jún 2024

Po druhom pôrode som mala vnútorný, ten sa vstrebal, avšak po treťom už nezmizol. Ale mám teraz vonkajší, vôbec mi nevadi, nebolí, len niekedy svrbí ako čert.

autor
30. jún 2024

@sussana29 ja som sa uz bala ci mi tam nieco nerastie.... Ake som rada ze to co som opisovala su hemeroidy

autor
30. jún 2024

@veronicka1901 zakze urcite aj ja mam to co vy.... Tamze mozem spavat kľudne, aj mma to niekedy svrbi

rakywanda
30. jún 2024

Necítim. Musím si však dávať sakra pozor, aby som sa nespotila, inak mám obrovský problém.

autor
30. jún 2024

A dievčatá tiez sa vam zhorsi ked je teplo a mate menstruaciu?

veronicka1901
30. jún 2024

Áno, teraz v teple je to hrôza a keď mám mať MS, je to tiež horšie. Trochu mi pomáhajú krémy na hemoroidy, ale také hustejšie.

autor
1. júl 2024

@veronicka1901 a riešiš to nejak? Ja som si uz zvykla len ma to občas nervózi, lebo ma napadnú myšlienky ze co ak to je niečo iné, ale mam to snáď celý život a na gynekologii si nic nevsimli a to mam gynekológ 100percent.