Ošetrenie krčka maternice laserom - vaporizácia

mimi321
30. nov 2015

Ahojte, dnes som bola na preventivke a moj lekar mi povedal o moznosti odstranenia casti krcka pomocou lasera. Ak mate skusenosti sem s nimi. Hlavne ma zaujima bolestivost zakroku a doba rekonvalescencie. Dakujeeem

mimi321
autor
30. nov 2015

A ozaj ako dlho zakrok trva a ci je nutna hospitalizacia. 😉

ichbinich
30. nov 2015

Mne to robili vlastne ambulantne. Robi sa v plnej narkoze, rano som nastupila, doobedu ma operovali, odlezala som si tam do 5 poobede a sla domov.
Bolest ziadna.
Najdolezitejsie je absolutny KLUD. Prve dva dni som ani nevylozila umyvacku. Bola som 2 tyzdne na PNke.
Kamoska je gynekologicka a velmi mi prizvukovovala klud, lebo mali pripad v nemocnici, co jednu zenu hospitalizovali potom tri krat kvoli silnemu krvacaniu, lebo prisla domov a zacala zase makat akoby nic nebolo... Takze radsej nic nerobit 😉
Vsetko dobre!

mimi321
autor
30. nov 2015

@ichbinich ked to robia laserom davaju do plnej narkozy? Dakujem za info a kde ti to robili ak sa mozem spytat?

ichbinich
1. dec 2015

@mimi321
Ja som bola v Rakusku, tu zijem. Tu to robia v statnej nemocnici v plnej karkoze. Ak mam byt uprimna, nechcela by som byt pri vedomi 😝
(Porod so spinalom je ine 😉)

mimi321
autor
1. dec 2015

@ichbinich no ved toto som sa potesila ze v narkoze. Mam vsak obavy ze tu to bude len v lokalnej... Panecku celkom sa bojim 😃

sandy5
1. dec 2015

@mimi321 mas IP