Orgazmus v šestonedelí

nikinikiniki8
4. mar 2023

Cavteee, je mi jasne teda že so sexom je najlepšie počkať do konca šestonedelia. Ale čo celkovo orgazmus? Či už teda sama alebo s partnerom :D. Som po sekcii nie po spontánnom porode. Máte s tým skúsenosti? Môže to nejako ublížiť potom stehom vnútri alebo tak? Neviem si momentálne predstaviť vydržať tak dlho :D dakujeem

25elena25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka.zuzu
4. mar 2023

@25elena25 co je na tom? no rozhodne normalnejsia a vhodnejsia otazka pre toto forum nez zvysnych 85% odpadu co tu citam

gabriela2952
4. mar 2023

Je to na vás, ale nieste predsa zvieratá ze nemôžete vydržať 6 týždňov. Je to práve koli vášmu zdraviu, aby ste sa dali dokopy po pôrode. Neviem co by ste robili keby ste nemohli aj v tehotenstve.

lucia147852
4. mar 2023

Po pôrode pri bábätku bol sex a orgazmus posledné na čo som myslela 🤷 každopádne, 600 nedelie má svoje opodstatnenie. Máme predsa rozum, ktorý má ovládať pudy

henka123123
4. mar 2023

Ano mozes nic sa nestane...sex by som nemala koli infekcii..ale orgazmus nevidim problem

dadis
4. mar 2023

Neublizis stehom viac ako pohybom a zdvihanim babatka ci kociarika. Pokojne si uzi. Ale so sexom pockaj aspon mesiac, kym sa maternica nezhoji - kvoli infekcii.

miadi
4. mar 2023

Klikat na mysku mozes v pohode Snad nemas taky bujny orgazmus ze by ti popraskali stehy 🤣Neviem ako ty ale u mna je to skor pocit tam dole a v hlave nie dake natriasanie brucha .

dadis
4. mar 2023

@miadi ja citim stahy maternice pri tom

januska12323
4. mar 2023

Chvíľu nevieš vydržať?

miadi
4. mar 2023

@dadis ale z toho ti nevypadaju stehy. Ja som bola sita dole az po zadok. Roztrhnutie 3stupna ale po par tyzdnoch v pohode . Tie kontrakcie nie su porovnatelne ani s otrasom tela pri chodzi.

dadis
4. mar 2023

@miadi Ano, tiez si myslim, ze to je uplne v pohode.

dadis
4. mar 2023

@januska12323
@lucia147852
@gabriela2952 Tak ako ja sa snazim pochopit zeny, ktore po porode stratia chut na sex, tak skuste vy pochopit tie, ktore tu chut maju. Je to pud. Je to prirodzene. Tak ako niekto prirodzene tu chut strati, ine ju prirodzene nestratia. Nie su o nic horsie matky, tak ako nie su o nic horsie manzelky tie, ktore hned po porode tu chut nemaju..

gabriela2952
4. mar 2023

@dadis to je v poriadku,ze ma chuť. Ale pre niečo sa to predsa neodporúča. A predá sme ľudia tak sa snáď vieme trosku ovládať. Radšej nech tu chuť má ako by nemala mať ale povedzme si 6 týždňov nieje zas až tak strašne veľa 🙂

dadis
4. mar 2023

@gabriela2952 Neodporuca sa sex kvoli zaneseniu infekcie. Preco ti tak strasne vadi ta predstava, ze nejaka cudzia zena bude masturbovat?

gabriela2952
4. mar 2023

@dadis mne ta predstava absolútne nevadí 😀 ja som len reagovala na to ze sa pýtala aj keby je s mužom.

dadis
4. mar 2023

@gabriela2952 No ved muz moze byt pri tom, ved sa len potesi 😀

gabriela2952
4. mar 2023

@dadis ja som to pochopila ako ze chcú mať sex 😀

dadis
4. mar 2023

@gabriela2952 Aha chapem...s partnerom pravdepodobne myslela ten orgazmus, nie vaginalny sex. Bez penetracie by to nemal byt problem (teda ze by si ona/alebo jej partner privodil orgazmus drazdenim klitorisu).

zobaka
4. mar 2023

v pohode, nic sa ti nestane, 6 tyzdnov bez orgamu je dost 😅

weronika171717
4. mar 2023

Ja som mala sekciu, a sex sme mali po 4 týždňoch. Síce s ochranou pre istotu, ale všetko bolo v poriadku. 🤷‍♀️😃

zobaka
4. mar 2023

@weronika171717 ja radsej ani nepisem, po kolkych dnoch som mala, rodila som prirodzene 😂

rebrambora
4. mar 2023

@januska12323 6 tyzdnov? 😀😀😀 kazdy ma iny drive. Tiez som nevydrzala.

rebrambora
4. mar 2023

@gabriela2952 omyl. Sme zvierata 🙃

januska12323
4. mar 2023

@rebrambora tak to už je na nej, cigánky utekajú hneď po pôrode domov a žijú. Ja by som také neriskovala.

gabriela2952
4. mar 2023

@rebrambora tak je potom asi aj normálne sa podvádzať 😀 keď neviete ovládať svoje pudy 🤣..

dadis
4. mar 2023

@gabriela2952 A to z coho usudzujes? Ze ked ma zena chut na sex, a este k tomu s manzelom, tak je automaticky nevernica? 🙈 Oooo tak prepac, ze tvojej vysokej moralnej urovne nedosahujeme 🤣🤣🤣

gabriela2952
4. mar 2023

@dadis nie 🤣 len som reagovala na tu pani co napísala ze omyl, sme zvieratá 😀 tak som to len z toho tak usúdila, nereagovala som na tu pani co písala príspevok 😀

weronika171717
5. mar 2023

@zobaka by ta tu zozrali 😂😂😂 len ich názor je "najlepší" 😅😅😅😅😅

zobaka
5. mar 2023

@weronika171717 nemat orgazmus je somarina, ved to nie je zemetrasenie 😂

ckatka
5. mar 2023

Tiež som po sekcii....A sama som opatrne skúšala asi po mesiaci. Len aby som.vedela.co to.so mnou spraví, fyzicky. Plus oxytocin je dobrý na mlieko 😂
Fyzicky po vybratí stehov je to v poriadku. Ale budeš vidieť ako sa budeš cítiť. Mňa to dole hrozne bolelo....A tie stahy v podbrušku pri orgazme mi nerobili úplne dobre ešte nejaký čas...