Orálny sex a orgazmus

simina127
25. okt 2020

Ahojte trochu intimna otazka

Ako dlho potrebujete nato aby ste dosiahli orgazmus oralne? Vzdy mam pocit ze trapim muza dlho a sústredím sa nato.

5 10 minut? Ci uz to je vela? Vzdy nato myslím v hlave mam myslienky ako uz je to dlho, chudak chlap 🙈🙈a potom ho nemôžem dosiahnut lebo nemôžem vypnúť 🙈

simsalabim
25. okt 2020

Nkdy v zivote ma nenapadlo vytiahnut stopky. Treba sa uvolnit a tu cestu na vrchol si uzit...ci len ten vrchol je podstatny?

nelca0510
25. okt 2020

Ja som to nikdy nikdy nepocitala:D Nech sa chlap trosku potrápi, ak to trvá dlhsie🙂

simina127
autor
25. okt 2020

Ale tak aspon neviem 10 min uz je strašne vela? 🙈🙈🎊

ukulela
25. okt 2020

@simina127 no a potrebuješ sa nutne urobiť orálne?. Tak to využi na naštartovanie a po chvíli pokračujte ináč. Zjavne s tým nie si v pohode a ak musíš pri tom v krci myslieť na kraviny, tak si to neuzijes.

mikadooo
25. okt 2020

@simina127 ak máš dobrého chlapa, tak ti to nebude rátať na minúty, koľko sa pri tebe "natrápil" 😁. Keď máš dobrého chlapa tak je pre neho dôležitý výsledok a nie čas koľko to trvalo. A keď sa uvoľníš a nebudeš riešiť koľko to trvá, bude to príjemnejšie pre oboch. PS v pohode je aj pol hodina, ak mu to potom vieš "vrátiť" 😉

simina127
autor
25. okt 2020

Raz mi moj muz povedal ze ak mi to nejde tak mu to mam povedať, ze uz ho bolia usta aj jazyk🙈🙈od vtedy to akosi vo mne je a vzdy to mam v hlave..🙈

limetka69
25. okt 2020

@simina127 tiez mam ten problem od urcitej info od gynekologa mam blok a odvtedy mam problem dosiahnut orgazmus inak ako vlastnorucne. Muzovi sa to podari malokedy aj ked sa snazi ako vie. Takze som v posteli herecka. Pre jeho dobry pocit. Viem, ze blok mam ja.

gelifil
25. okt 2020

@limetka69 co ti preboha povedal??

limetka69
25. okt 2020

@gelifil nic strasne, v podstate, ze mam HPV, a ja odvtedy akosi mam v posteli problem. Nemam z toho strach, nijak to neriesim, len v posteli mam odvtedy blok.

gelifil
25. okt 2020

@limetka69 aha..no neprijemne a manzel o tom vie?

limetka69
25. okt 2020

@gelifil o hpv vie, o tom, ze mam problem dosiahnut orgazmus nie, niekedy sa mu to podari, a tak ho nezatazujem somarinami, sex je fajn aj ked sa neurobim. Neriesim to uz, mozno to raz prejde.

mikadooo
25. okt 2020

@simina127 aha chápem ☹️ tak potom si za to čiastočne môže chlapec sám, že sa natrápi...🤷

sissy27
25. okt 2020

@simina127 veď sex nie sú preteky, že sa máš urobiť čo najrýchlejšie. Chlapovi povedz, že tréning robí majstra a nech vydrží koľko vydrží, nabudúce to bude lepšie 😃 alebo nech si dá pauzu a potom pokračuje 😃 By ma zaujímalo, či aj tvoj muž je taký ohľaduplný k tebe v posteli alebo mu ide prioritne o jeho orgazmus.

opica_skorica
25. okt 2020

@simina127 myslim si, ze ti tou vetou sposobil blok a kym sa toho bloku nezbavis, tak to bude trvat. Aj cesta je dolezita. Uprimne, ked zacne ustami, nech dokonci rukou, ved aspon sa mozete bozkavat.

opica_skorica
25. okt 2020

@mikadooo ano, moze za to. Napriklad opacne si predstav, ze jemu sa nepostavi a ona mu to vytkne, ze aky by bol zablokovany z toho?! Uz by myslel len a len na to, ze “zlyhal”.

mikadooo
25. okt 2020

@opica_skorica hmm tá odpoveď asi nemala byť pre mňa, či niečo som zle formovala?

opica_skorica
25. okt 2020

@mikadooo jaj, to bolo pre autorku otazky. Pardon.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
caroline_
25. okt 2020

ja som orálnym sexom orgazmus este nikdy nedosiahla, sa cudujem ze tolke z vas ano :D je chyba vo mne ci v partnerovi?

kiki68
25. okt 2020

Vies co netrapis ho, oni to robia velmi radi. Ty za kolko zmaknes jeho blowjob? Za 5 minut tiez ne a asi Ta to tiez bavi. Inak by sme tieto veci nerobili

luci_ba
26. okt 2020

@simina127 užívaj si to podľa mna, nerieš ze muz sa musí trošku potrápiť.

banderaska29
26. okt 2020

Aspoň v posteli sa ľudia neponáhlajte, keď už doba je taká že sa nezastavíme !

Ale môžem Ti poradiť, ako sa nebudeš cítiť zle že to trvá aj hodinu 😀 Dajte si 69, a ste obaja spoko. u mňa to je otázka cca 3-4 min ale v podstate neviem to presne lebo nemám stopky v ruke 😀

lady911
29. okt 2020

@simina127 nie. Mne to trvá určite dlhšie. Polhodka určite.

baccio
29. okt 2020

Ženy ja vás obdivujem ako v pohode o Tom rozprávate 🙃

caroline_
29. okt 2020

@baccio ved je to normalna bezna vec :D

viikkki
29. okt 2020

Ja oralom neviem nikdy dosiahnuť orgazmus 😏...

caroline_
29. okt 2020

@viikkki ja tiez, a neviem ci je chyba vo mne ci v muzovi :D mam pocit ze by mi to musel robit aspon hodinu vkuse a rychlo aby nieco bolo :D

elementissa
29. okt 2020

@simina127 fuuu... 10 minút je doost veru. Ale každá sme iná. Ja mam orgazmus po 2 minútach max... A potom ďalší...a ďalší... A ďalší 😅 môj muž je za to niekedy smutný, že so mnou sa nedá pohrať a len tak ma poskadlit trochu...ale ako vravím, každá sme iná. Aj keby 10 minút, 15... Čas nie je podstatný, skôr sa sťažuješ na to, že stále premýšľaš. To je asi hlavný problém. Nerozmýšľaj, nie je nad čím. Užívaj si daný okamih naplno a uvidíš, že aj skôr ako po 10 minútach budeš na vrchole 😉 držím palce

elementissa
29. okt 2020

@baccio no ved už nie sme v 15.storočí, že sex je fuj....ved normalna vec, všetci to robia 🙂

elementissa
29. okt 2020

@simina127 inak to s tou bolesťou úst 🤣🤣🤣 to uplne jak ja... Môj muž si vie vrchol fajne oddialit a blowjob ma veľmi rad, no ja niekedy až kŕč chytím už 🤣🤣 a ani to tak dobre neviem podla mňa 🤷🏼‍♀️ možno to tvoj muž tiež dobre nevie a možno ho ti ani tak nebaví, no chce ti spraviť radosť. Určite sa o tom spolu porozprávajte, čo vám vyhovuje, čo už nie, skúšajte... Vieš, každý jeden je iný, ti už vy sa musíte nastaviť tak, aby ste mali čo najlepší sexuálny život a pre oboch naplnajuci 🙂