Opu a stres

katuska322
1. nov 2022

Ahojte, vo štvrtok ma čaká OPU, mam z toho celkom stres, hlavne sa bojim tej celkovej anestézie, ešte som nebola v narkóze, tak budem rada, ak sa podelíte o vaše skúsenosti, ako ste to zvládali, zrejme mi vyberú len jedno vajíčko, mám vysoko uložené vaječníky a doktor vravel, že sa s tým potrápime

stellarstar
1. nov 2022

@katuska322 pri prvej som ani nevedela kedy som zaspala a pri druhej to nejak trvalo začiatok som cítila a az na konci mi začal účinkovať narkóza

katuska322
autor
1. nov 2022

@stellarstar ale zvladla si však? Spolieham sa na to, že je to len krátka narkóza, ale aj tak mám predtým rešpekt

stellarstar
1. nov 2022

@katuska322 jo jo zvládla. Je to fakt krátka narkóza 10 max 15 m

thereisabear
1. nov 2022

Bolo to v pohode, narkóza trvá krátko, chvíľu potom poležíš a ideš domov. Ja mam napr. narkózu rada, neviem čo do toho dávajú, ale mne to vyslovene zlepší náladu 🙂

katuska322
autor
1. nov 2022

@thereisabear no ak sa budem potom cítiť lepšie, budem len rada :D ale hlavne, aby sa podarilo to, prečo tam všetky chodíme 🙂

lalilla
3. nov 2022

Uplna pohoda. Prve ivf som bola totalna gula stresu vobec som to nevedela ovladat. Narkoza uplne v pohode zaspis a zobudis sa ani nevies ako. Drzim silno palce! Urcite to nie je take hrozne ako tvoj strach, ale uplne ta chapem

vinkel
3. nov 2022

@thereisabear mne prv dávali naladovku ja som lietala 😂😂

thereisabear
3. nov 2022

@vinkel mne asi takto zaberá samotná narkóza, neviem že by mi predtým ešte niečo iné dávali, aj keď je to možné 🙂