Operácia maternice odložená z dôvody korony

lucia851
21. mar 2021

Ahoj v októbri ma mali operovať dat mi von maternicu z dôvodu myomov a silného krvácania cez menzes. Zrušili mi ju z dôvodu korony. Ale ja už takto ďalej nevládzem mam furt silné krvácania a silné bolesti brucha a chrbtice cez menzes. Mam to riešiť s gynekológom aby ma ta poslal nech to riešia?

tina7729
21. mar 2021

@lucia851 dá sa to riešiť aj počas covidu. Takže bez za gynekológom.vsak on musí najlepšie vedieť.

lucia851
autor
21. mar 2021

@tina7729 určite to budem riešiť už sa nedá takto existovat

1andrea111
21. mar 2021

@lucia851 dá sa na istý čas pomôcť aby si nemala menzes napríklad norethisteron

lucia851
autor
21. mar 2021

@1andrea111 ja hormonálne lieky nemôžem mi doktor povedal lebo mam tie myomy a zväčšenu maternicu. A mne hormonálne lieky zhoršujú depresie

baboadel
21. mar 2021

Presne aj ja som mala taký istý problém pred 7 rokmi, veľmi silné krvácania z dôvodu miómu, bola som vyčerpaná a fyzicky úplne odrovnaná, ak nemôžeš teraz na operáciu ako vyhodnotil gynekolog, určite popros lekára nech Ti doporučí tablety s vysokým obsahom železa, ja som brala MALTOFER, hrozí totiž anémia, čiže tzv. chudokrvnosť. Neviem prečo teraz nemôžeš na operáciu, prečo to tak vyhodnotil. Ja som mala mióm veľkosti 9 cm, ktorý mi odstránili pri prvej operácii, celkovú hysterektómiu mi vtedy nechceli urobiť vzhľadom na vek, to bolo až po 5 rokoch, trošku to oddialili.