Operácia hernie v Gynpor Sliač

vendi77
29. jan 2018

Dobrý deň, prosím Vás, chcela by som sa spýtať, či ste boli niektoré v poslednej dobe na operačnom zákroku na Sliači v Gynpor - e. Mám pruh , v oblasti hornej časti brucha... takže nie ten pupočný.... teraz vo štvrtok tam idem na konzultáciu.... uvedomujem si, že či bude operácia rezom alebo laparoskopická , to závisí od konktrétneho pruhu.... ale prosím napíšte mi niekto, že vám tu pruh operovali laparoskopicky nech mám aspoň maličkú nádej, že aj mne tak budú.... hrozne sa bojím klasického rezu, kedže pred tromi rokmi som mala vážnejšiu operáciu ( a vlastne tá prietrž sa mi urobila v mieste jazvy po nej ) no, a doteraz mám traumu pretože to bola strašná bolesť . a to som mala predtým už aj slepé črevo a cisársky rez, takže som vedela čo môžem očakávať, napriek tomu ma tá bolestivosť šokovala. potom som mala ešte dve laparoskopie gynekologické, a to bola oproti tomu malina. tú druhú som mala pred dvoma týždňami... može sa vlastne robiť ďalšia laparoskopia tak krátko za sebou? ani neviem. každopádne som zvedavá čo mi povie lekár vo štvrtok a prosím napíšte mi, vaše dojmy z chirurgie na tejto klinike...a hlavne že ste mali pruh operovaný laparoskopicky........🙏🙏🙏 dakujeeeeeeem❤

senica666
29. jan 2018

Ahoj mne robili pruh laparoskopicky v malackach na druhy den som isiel domou to sa da vydrzat neboj sa

vendi77
autor
30. jan 2018

dakujem🙂

gaaaa
30. jan 2018

Ja som bola na Sliači v oktobri,ale na cystu.Známa tam bola v marci na pruh,laparoskopiou,na druhý den išla domov.

vendi77
autor
30. jan 2018

@gaaaa jéj tak to je dobrá správa 🙂 dakujem.

ukulela
30. jan 2018

@vendi77 mne sice v Gynpore robili ine (zlcnik), len chcem povedat, ze absolutna spokojnost, skvely pristup.

vendi77
autor
30. jan 2018

@ukulela dakujem 🙂

abroman11
7. dec 2018

Dobrý deň, prosím akú cenu mám rátať na klinike Gynpor Sliač za operáciu pruhu - laparo ?
Nemám žiadnu predstavu, čo to obnáša. Chcem to pre otca.

jajka78
22. feb 2020

@vendi77 prosím ťa ako ta operovali nakoniec.je to súkromná klinika?a koľko to stojí?
Ja ma slabinovy pruh a asi musím klasický keďže je vacsi

vendi77
autor
23. feb 2020

@jajka78 ahoj nakoniec ma neoperovali v gynpor-e ale v Bystrici.... Tam laparoskopicky...

jajka78
23. feb 2020

@vendi77 a prečo tam si išla? Bolelo?aky si mala velky pruh?v ktoej časti .slabinovy?platila si?Vdaka

vendi77
autor
1. mar 2020

@jajka78 ahoj, lebo som mala veľký pruh na bruchu v jazve po predchádzajúcej operácii a museli mi tam vložiť sieťku... A tá by bola v gynpor-e drahá a ešte tam by mi to neoperovali laparoskopicky ale klasickým rezom... Ten istý chirurg ktorý má vyšetroval v gynpor-e, tak ma objednal do bystrice k nemu. On ma operoval... Už neviem ako sa volal ale bol to primár na oddelení miniinvazívnej chirurgie v B. Bystrici. Tam som nič neplatila... Ale po operácii som mala veľké bolesti, lebo tú sieťku nastrelujú nitmi mám ich asi 30.preto tá bolestivosť.

jajka78
1. mar 2020

A prečo si chcela laparo a nie klasický rez? Ten vydrží dlhšie nie?
@vendi77

vendi77
autor
2. mar 2020

@jajka78 preto som chcela laparo lebo už mám pár operácií za sebou, z toho 3 laparo a 3 klasickým rezom, no a laparo je v podstate len slabý odvar oproti klasickému rezu, chcela som aby ma to po operácii nebolelo.. To som ale nerátala s tou sieťkou že to bude bolieť, po operácii ma bolelo celé brucho a 3 dni som sa od bolesti nevedela ani posadiť v posteli... To keby viem tak sa pokojne nechám aj klasickým rezom z operovať...

jajka78
2. mar 2020

Čiže radšej rez si mám dať a celkovú narkozu?
@vendi77
Koklo ta cca operovali

vendi77
autor
4. mar 2020

@jajka78 ak máš malý pruh a nebude ti treba dávať sieťku tak určite laparoskopicky, lebo to ťa nebude bolieť po operácii.... A áno celkovú narkózu určite. Mňa operovali cca hodinu.

jajka78
4. mar 2020

@vendi77 co je to veľký pruh?Ja mám asi ako kinderko vonku.dakujem.krasne za odpovede

vendi77
autor
5. mar 2020

@jajka78 po vážnej operácii mi na bruchu ostala 20cm jazva, od žalúdka smerom dole, v tej jazve sa mi urobili dva defekty, diery obe tak na 3 prsty...neskôr to už boli také piramídky🙂 takže som vyzerala ako ťava dvojhrbá ale z hrbami na bruchu... 😉 Nemáš za čo, kľudne sa pýtaj 😉

mirki45
21. dec 2023

@vendi77 Mozem sa prosim opytat ako sa citis po tej operacii hernie so sietkou? Uz to bolo davno, ale neviem si tu najst vela k hernii v slabine. Mna to caka. Chcu mi dat sietku a ja to nechcem. Ina volba pri tejto hernii nie, aj ked je malicka 18mm. Citam o tom, ze sietka sposobuje infekciu a potom sa to tazko reparuje. Dakujem.

vendi77
autor
22. dec 2023

@mirki45 ahoj, ja keby som si mohla znova vybrať tak by som si sieťku nedávala, lebo okrem toho že mi nepomohla - pruh sa mi spravil znova na tom istom mieste to bolo aj veľmi bolestivé keďže sieťku robia metódou nastrelovania tých cvokov ktoré ju držia. Ja som mala veľké bolesti po tej operácii....