Operácia análnej trhliny

19. mar 2023

Dobrý deň, boli ste prosím niektorá na odstránení análneho trhliny v Assiduo? Ako sa prosím pohybujú ceny? 🙂 Ďakujem

palculienka40
19. mar 2023

Myslíš fissura ani? Za to sa platí? Ja som mala operáciu v normálnej nemocnici bez poplatku.

katulka94
19. mar 2023

Mne to vyliecili bez zbytočnej operácie (ktorá vychádza na 1000€ a vraj sa to robí až keď je už veľmi zle resp chornicka analna trhlina) konzervatívnou liečbou… platila som 280€. Nedala som si to liečiť v Assiduo - doktor Stratený bol arogantný a na každú druhu otázku mykol plecom že on nevie 😠 ale na inej klinike v Ba. Dve kontroly a mala som pokoj cca do mesiaca úplne zahojená. Ale ceny sa pohybujú v celej Ba cca rovnako.

palculienka40
19. mar 2023

@katulka94 no mne to zoperovali a mam pokoj. Zadarmo v nemocnici

katulka94
19. mar 2023

@palculienka40 niektorí ľudia by si zjavne dali aj do kolena vrtat len zato že ved to je zadarmo aj keď to vôbec nie je potrebné 🤦🏽‍♀️

palculienka40
20. mar 2023

@katulka94 no a niektori nemozu sa dat operovat lrn tak hocikde, ale pod dozorom. Hm mne doktor povedal, ze je to klasicka operacia a nie jednodovka.

palculienka40
20. mar 2023

@katulka94 myslis? Teda ja veru nie.

autor
20. mar 2023

@palculienka40 áno presne to

autor
20. mar 2023

@katulka94 oh, no ja som bola práve v Assiduo, s prístupom lekára som nemala problém, vyšetril aj všetko vysvetlil s tým že mi nasadil liečbu a ak nepomôže to bude vraj potrebné operovať. Liečba pomohla- ale len na čas, pred pár týždňami sa mi to bohužiaľ vrátilo a už počítam s tým že budem musieť na zákrok. Len vôbec netuším koľko sa tam za to platí

autor
20. mar 2023

@katulka94 no a áno mám to vraj chronické:(

katulka94
20. mar 2023

Neboj, na týchto súkromných klinikách to robia rádiofrekvenčne žiadne rezanie a masiarina ani zbytočne zásahy, je to cca 30min zákrok po ktorom normálne funguješ a 960€ Cca alebo tak nejak mi vtedy hovorili. Mne totiž vysvetľoval na inej klinike pán doktor aj tuto možnosť keby konzervatívna liečba nezabrala čo ma čaká. Našťastie zabrala. Budem držať palce ale nemaj strach mne to opisoval a že nič hrozne a bolestive to nie je ✊🏽

palculienka40
21. mar 2023

Ja od operacie nemam problem a nevracia sa mi to. Mala som to chronicke.

autor
21. mar 2023

@palculienka40 super ďakujem pekne

autor
21. mar 2023

@katulka94 ďakujem, som zvedavá čo mi povie ale stojí mi to za tie peniaze

ivik31
18. jún 2023

@palculienka40 prosím ťa ako tá operovali?Ja mám ísť v utorok do MT,sfinkterotomia +nejaké polypy,nedali mi žiadne pokyny,že čo robiť pred operáciou,či je nejaka príprava čreva atď..,po operácii sa to ako hojilo?Aj si používala nejaké mastičky?A čo prvá stolica a bolesti po operácii?

palculienka40
18. jún 2023

@ivik31 mala som dietu a duphalac, kedze to bolo na vonkajsej strane inac nic speci. Len po operacii duphalac a udrziavat stolicu riedku. A asi sa to hojilo dobre lebo nic zke si nepamatam bolo to okolo 2006. Mala som celkovu narkozu. To tvoje znie asi vnutri je mozne ze bides mat pripravu v nemocnici a tam ti povedia. Ak tak sa popytaj doktora pred operaciu.

majuskaka
18. sep 2023

@katulka94 dobrý deň, prosím Vás na ktorej klinike ste bola? Ďakujem

minik
18. nov 2023

Prosim vas ako vam to dopadlo, manzel bol u tohto lekara v assiduo, zatial dostal iba kremy, ma to skusat natierat aj ked je to chronicke,ale boli ho to aj napriek tomu.
Operacia vam pomohla ?

ketrin24
20. nov 2023

z análnej trhliny, navštívila som troch doktorov, každý mi dal inú masť a nič nezaberá. V proctocare som zaplatila len za maste 280 eur, vyhodené peniaze. Beriem vlákninu, dietujem… nič. Sú dni keď mám take silne ataky, že kričím od bolesti, okrem konečníka mi ide bolesť do podbruska, vaginy, všetko boli. Je tu niekto, komu sa to vyliečilo aj po tak dlhom čase? Ja si myslím, že sa to už nezahoji. Dva mesiace len polihujem, niekedy ledva chodím

palculienka40
21. nov 2023

@ketrin24 mne zabrala len operacia. A od vtedy mam pokoj.

minik
21. nov 2023

@palculienka40 a kde ste prosim bola u ktoreho lekara, ktory vie pomoct, ja tiez hladam asi uz len tuto moznost🙂

minik
21. nov 2023

@ketrin24 presne takto to opisuje aj moj manzel, tie drahe kremy vobec nezabrali, teda cakali sme od toho viacej.

ketrin24
21. nov 2023

@palculienka40 a kde ta prosím operovali? Po operácii sa to zvládnuť?

ketrin24
21. nov 2023

@minik a stále ma bolesti? Operovať ho nechcú?

palculienka40
21. nov 2023

@ketrin24 v statnej nenocnici. Normalne som sla na gastro a ti ma posunuli dalej a do mesiaca som mala operaciu. Da sa to zvladnut uplne v pohode. Udrziavas makku stolicu mas nieco od bolesti a je to ok. Treba sa potom vyhybat zapche. Mam asi 14 rokov pokoj. Robi sa to v celkovej anesteze. Mozno to uz riesi chirurg. Neviem ako sa uz specializuju.

palculienka40
21. nov 2023

@ketrin24 krem mi na to nikdy nedali rovno som sla pod noz.

macatt
21. nov 2023

Moja kamarátka bola 4 roky dozadu, dala si len epidurálku(dali jej na výber), tiež bola v nemocnici, jeden deň ju prijali, druhý operovali a tretí sa vypýtala domov, odvtedy nemá problémy..

macatt
21. nov 2023

A neplatila nič..

minik
21. nov 2023

@ketrin24 no zatial beží doba 2 mesiacov, počas ktorých treba používať krémy. A o dva týždne bude kontrola u lekára, uvidíme čo povie.

palculienka40
21. nov 2023

@minik pokial si dobre pamatam fisurra ani je roztehnutie alebo poskodenie svalu zvieraca a to nespravi krem. To treba len operacne.

ketrin24
21. nov 2023

@palculienka40 ďakujem za info, mám pocit aj ja že nič iné ako operácia nepomôže. Len sa trápim a nič nepomáha