Opakovaný kyret

mirus31
11. okt 2013

Ahojky, chcela by som sa Vas spytat, ci ste absolvovali opakovany kyret. Mne pred tyzdnom robili kyret o dva dni po velkych bolestiach ho museli zopakovat. 3 dni na to som mala zvysenu teplotu a sla som na kontrolu. Dali mi injekciu na stiahnutie maternice a antibiotika preistotu. Avsak dnes mi lekar po sone povedal ze tam vidi stale nieco ze maternica sa nestahuje a obava sa ze budem musiet ist na kyret tretikrat :( ... Mate prosim Vas s niecim takymto tiez skusenosti? Ak ano ake to bolo dalej, rizika ci pripadne bolesti ... Dakujem za odpovede 🙂

beruska2327
11. okt 2013

@mirus31 Ahoj. Mne museli po druhom potrate opakovat kyret, lebo prvy krat to vyslovene odflakli (piatok poobede, vsetci doktori sa poflakovali, tak mi nemal kto spravit ani EKG, na sale na mna skoro hodinu cakali). V nedelu ma uz neznesitelne bolelo brucho, teplotu som mala, tak som isla spat do nemocnice a v ponelok rano som tam nacupitala opat (nemala som odvahu zverit sa im do ruk v nedelu poobede). Po tom druhom kyrete uz bolo dobre.
Ak mas nadalej bolesti (ja som vtedy nemala stahy podobne menstruacnym, ale taku bolest v celom bruchu, ze ma kazdy pohyb bolel, brucho na dotyk tvrde a bolave) a plus k tomu teploty. Ak mas podobne, tak to urcite nie je v poriadku. Ale drzim place, nech to vyjde same, nech to nemusis absolvovat zas. (A ak budes musiet, skus inu nemocnicu.)
Po tretom potrate po kyrete som mala tiez dost velke bolesti a zvysenu teplotu, ale boli to skor stahy maternice. Skus odlisit tie typy bolesti a podla toho sa zariadit.
Ak chces este vyskusat aj nejake babske recepty, skus 3x denne silny alchemilkovy caj. Mne sposobil riadne stahy maternice (az tak, ze som mala krce v bruchu a zacala som opat trochu krvacat), za tychto okolosti by ti mohol pomoct vypudit tie zvysky.
Ale povedala by som, ze spoliehat sa na to neda. Ale asi ani nic pokazit...

akombakom
2. nov 2023

@mirus31 a ako to dopadlo?

zuzulik75
30. nov 2023

@mirus31 ahoj ako ti to prosím dopadlo ?