Opakované mykózy

8. jún 2023

Baby som zúfalá od pôrodu 8m sa mi stále vracajú mykózy. Doktorka stále píše krémy a stále sa to vráti. Robila som si domáci slinový test, ten je pozitívny. Ako ďalej?
Sladké nejem, jem len suchare lebo ma trápi žlčník. Ako ďalej prosím vás?

ninka99865
8. jún 2023

Imunologia a preliečenie aj partnera

denkanr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
8. jún 2023

@ninka99865 určite budem riešiť ale po opke žlčnika až. Partner nemá nič bol na steroch

walentina7
8. jún 2023

Ja som to roky mala,potom mi jedna baba poradila vziat vermox a odparazitiť sa. Pomohlo. Mala som pol roka pokoj. Ale keďže som často na antibiotikach tak sa mi mykoza navratila. Ale znova si nasadím vermox a zase budem mat trocha kľud.

autor
8. jún 2023

@walentina7 lenže ja teraz nemôžem hocičo. Tolerujem malo potravu len pečivo a suchare nakoľko mávam zlcnikove zachvaty. Nemôžem skoro nič jesť. Aj lieky mi robia problém. Ja som bola v tehu skoro stále na ant a po pôrode sa to spustiloo

veronika_e
8. jún 2023

Ojoj, tiez som si tymto presla a ked ti mam pravdu povedat, pomohla mi az zmena gynekologa, pretoze ten moj predchadzajuci to riesil podobne. Nakoniec mi pomohol ten moj novy takmer okamzite a buchal si hlavu, preco sa na toto neprislo uz ovela skor. Takze niekedy ani nemusi byt problem v tebe alebo v produktoch, co ti predpisu.

macekovam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matqa411211
8. jún 2023

Daj si urobit rozsirene stery, mne pomohlo az to a preliecenie mykoplazmy o ktorej som nevedela

walentina7
8. jún 2023

@matqa411211 ako samoplatca? Lebo gynekolog mi toto sám od seba nebude chcieť spraviť.

matqa411211
8. jún 2023

@walentina7 ano tusim som nieco doplacala mozno 10-15€ nepamatam uz presne

sunshine_18
8. jún 2023

Gynimun probiotika, za mňa Topka zbavili má mykoz po vyše 2 rokoch trápenia