Opakované močové zápaly

simonamunk
7. dec 2021

Dobry den, prosim Vas napiste mi sem baby ktore maju chronicky zapal mocovych ciest pripadne ak mate deticky s takymto problemom.
Potrebujem sa popytat par veci tak snad sa niekto ozve dakujem krasne…

macekovam
7. dec 2021

@simonamunk jedna známa to ma psychického pôvodu... Vždy keď je v jednej stresujúce situácii pre ňu tak hneď zápal moc. Ciest

jjanulienka
7. dec 2021

Ja som mávala pred prvým tehotenstvom nonstop zápal mocaku ja som už potom skoro stále pri zápale cikavala už krv keď som s tým bola na pohotovosti tak sa ma pýtali či nemôžem mat menštruáciu🤦‍♀️🤦‍♀️
Bola som sledovaná aj nefrologickou... ale pomohol mi až Liecitel keď mi poradil urologické kvapky od valovica. To mi fakt pomohlo. Vyskúšaj držím palce ☺️

simonamunk
autor
8. dec 2021

@jjanulienka akoze toto ti verim, pretoze Valovic kvapky som si davala ked som nemohla otehotniet, take tie nejake pre zeny na vajecniky atd, a verte ci neverte do mesiaca sa podarilo, kvapky som posunula sestre a ta tiez do mesiaca po dlhej dobe ostala tehotna. Mozno nahoda, neviem, ale na tieto mocove veci som neskusala. Ktore presne ste mali? My tiez nefrologicka urolog a obvodna na pravidelnej baze. Mala sem tam vydrzi pol roka bez zapalu, ale vacsinou to mava tak cca kazdy treti mesiac pravidelne.

jjanulienka
8. dec 2021

Oblickove, majú take ? 😅ja s nimi mám tiež dobre skúsenosti

puplatko
8. dec 2021

Mala som problémy s opakovanými zápalmi a pomohlo mi až normálne preliečenie poriadne antibiotikami a potom som si dala dokopy imunitu. Trvalo kým som sa z toho úplne vylízala, ale teda mám teraz už dlhší čas pokoj.

slavuska1506
8. dec 2021

@simonamunk kapucinka z pupenov, pozri napr od Serafin. Po uzivani kapucinky sa mi uz nikdy nevratilo

simonamunk
autor
9. dec 2021

@puplatko no my mavame antibiotika pravidelne pri kazdom zapale cize urcite nejakych 4-5 krat do roka. A vracia sa to zatial stale.

simonamunk
autor
10. dec 2021

@macekovam no inak toto by mohla mat aj dcera z toho. Ta tiez stresy v skole mava urcite.