Odstránenie polypu v pošve - rady

mimusa_25
9. feb 2021

Dobrý večer, mala by som takú otázku. 6 týždňov po pôrode som šla ku gynekologičke na kontrolu. Našla mi polyp ( výrastok) 4 cm hlboko v pošve. Povedala že je to spôsobené zrejme zlým zošitým po pôrode. Povedala že počkáme mesiac či sa to zrastie na kvázi samé odstráni. Dnes som bola na ďalšej kontrole a bohužiaľ je to stále tam. Skúšala mi to odstrániť ale nepodarilo sa jej to. Povedala že si mám skúsiť na internete vyhľadať nejakú nemocnicu alebo kliniku, kde by mi to odstránili. Rada by som sa vyhla narkóze. Myslíte že by sa to dalo odstrániť aj laserom? Poradíte mi prosím kde takéto zákroky robia? Ideálne BB kraj.

tanyan
9. feb 2021

Skús zavolať na Sliač - Gynpor. Tam robia rôzne zákroky aj jednodňovú chirurgiu.
http://www.gynpor.sk/

marca12
9. feb 2021

Gynpor Sliac je na taketo zakroky super. Ale narkoze sa asi nevyhnes. Je to par minutovy zakrok,narkoza nie je taka silna.

mimusa_25
autor
9. feb 2021

Ďakujem pekne, skúsim tam zavolať 🙂

ja_mama
9. feb 2021

Robili mi to normalne v nemocnici kde som rodila - akurat ze na gyn oddeleni...normalne vyrezali, zasili len v lokalnej anestezii, ziadna narkoza...za par minut hotovo, nemas sa coho bat 🙂

petkasaurus
10. feb 2021

Sliač je super, ta narkóza trva tak 15 min