Odstránenie polypu na maternici

19. apr 2022

Ahojte, je tu niekto kto mal/ma tento polyp ? Ako vam ho odstranovali ? Je to bolestive ?

pondelok01
19. apr 2022

V celkovej anesteze, jednodnova chirurgia, rano do nemocnice, poobede domov, bolesti ziadne, slabe krvacanie dva dni.

marca12
19. apr 2022

Robia to v celkovej narkoze,nie je to bolestive. Po operacii pichnu nieco od bolesti priamo do zily,ja som mala tusim novalgin. Robia to na jednodnovej chirurgii,potrebujes predoperacne vysetrenie. Slabe krvacanie som mala asi dva dni.

autor
19. apr 2022

@marca12
@pondelok01 dakujem vam, aj sa za to plati ? Mne dali kontakt na sukromnika a tam 300-500 eur 🙈

pimpulka
19. apr 2022

chod do statnej nemocnice, tato op naozaj nestoji za pripadny vyssi standard, je to len par hodin v nemocke....ja som to mala v statnej zadarmo

luccija
19. apr 2022

Podľa toho kde.Mne to lekár spraví za 60 eur na jednodnovke, v súkromných centrách za oveľa viac, v nemocnici zadarmo.Do mesiaca musím ísť.Nikdy som nebola v narkoze veľmi sa bojím🙂)nie si z Ba a okolia?

autor
19. apr 2022

@luccija nie, ja som z PO ale pojdem na zakrok asi do KE. Preco do mesiaca?

luccija
19. apr 2022

Lebo silno krvacam som anemicka a nemám naco čakať🙂

pondelok01
20. apr 2022

Bola som v statnej nemocnici, neplatila som nic. Par hodin som si pospala, dostala jablko a sunkovy chlebik, a sla som domov.

autor
20. apr 2022

@pondelok01 a mozem sa opytat potom ti rozhadzalo cyklus ? Posunula sa ti nejak ms ? O 2 mes mam svadbu, pocas ms mam strasne bolwsti, zvraciam, co by som pred oltarom nerada😀

luccija
20. apr 2022

Keď Ťa budú operovať asi aj tie ťažkosti pominú.Ked nie, dáš si predpísať norethisteron na zastavenie

marca12
20. apr 2022

Bola som v statnej nemocnici a platila som 20€

pondelok01
20. apr 2022

Cyklus nemam pravidelny (ani predtym, ani teraz), cca polovicu cyklov mam dlzku 29-35 dni, a polovica je 40-50 dni. Cyklus, v ktorom prebehla operacia mal 31 dni, a nasledujuci tiez 31.

zti
Autor odpoveď zmazal
Zobraz