Odstránenie polypu kyretážou

clarissa77
1. jan 2016

Ahojte zienky, zaciatkom decembra mi odstranili polyp. Vcera som dostala prvu ms a je ina ako zvycajne. Ziadna taka tá typicka menstruacna bolest, len tlaky v podbrusku. Silne tlaky. Vzdy som mala 1-3 dni spinenie, teraz nic. Moj zaciatok bol hned "naostro" a mal silno bordovu farbu. Dnes uz velmi, ale naozaj velmi silne krvacanie, co som tiez uz dlho nemavala a farebne je to tiez inak. Ostra cervena farba. Jednoducho uplne ina ms ako zvycajne. Chcem sa spytat tych, ktore si kyretazou presli, ci mali nieco podobne, ci je to normalne a prejde to alebo to tak teraz bude vzdy alebo je to nezvycajne. A tiez by ma zaujimalo, ako dlho vam trvalo po odstraneni polypu kym ste otehotneli? Nam sa uz 2 roky nedari. Dakujem za kazdu odpoved, skusenost.

dorotka202
1. jan 2016

Mne odstranili polyp.nepametam si uz ako to bolo s menstruaciou.ale otehotnela som asi o dva mesiace po odstraneni.

clarissa77
autor
1. jan 2016

@dorotka202 dakujem, teraz si mi dodala trocha nadeje. A predtym ako dlho ste sa snazili?

dorotka202
12. jan 2016

Tak neviem ci je to este aktualne ale az teraz som si vsimla tvoju otazku.my sme sa nesnazili.bolo to neplanovane tehotenstvo.ale aj vam sa urcite zadari.poznam velmi vela zien co maju zdrave deti po potratoch,alebo sa im nedari a potom baby booom😃mozno to bude zniet ako fraza,ale myslim si ze treba skusit prestat sa snazit.zmenit prostredie,myslienky,zamerat sa na nieco ine.nechat to na zivot,osud,boha ......a pride to.alebo to riesit s lekarmi.sesternica tak ma po lieceni dvojicky.a kamaratka,ktora bola zrela na psychologa,lebo chcela babatko a tiez sa im nedarilo dlho,odstahovala sa s osemrocnou dcerou do ciech za manzelom,ktory tam mal pracu a teraz sa im narodil syncek.zmenila prostredie,ine starosti,ine myslienky a zazrak je na svete.tak dufam ze si uz ok.a zelam v novom roku aj to babatko😃