Oddialenie menzesu kvôli dovolenke

29. máj 2022

Ahojte baby 23-30.6 ideme do Egypta , no bojím sa , že mi príde menzes nakoľko teraz sa mi už pomaly rozbieha a menzes si chodí ako chce , niekedy príde 3dni skôr niekedy zas 3dni mešká 🤦🏼‍♀️ Tak sa chcem spýtať či ste niektorá už oodialovala menzes a či to zabralo . Ďakujem pekne

avanka
29. máj 2022

Áno,brala som norethysteron..nie je to bohviečo,ale keď mi zo 16 dní dovolenky pri mori na 10 vychádza menzes...

autor
29. máj 2022

@avanka ja som mal každú dovolenku menzes , mohli sme ju mat či už na konci , v strede alebo na začiatku mesiaca proste vždy prišiel a už ma to nebaví 😁😄 tak som rozmýšľala že si ho nejak posuniem , tak uvidím.

ropucha6
29. máj 2022

Tiez norethisteron, asi dvakrat som posuvala kvoli letnej dovolenke. Bolo to v pohode.

evkamotka
29. máj 2022

Aj ja norethisteron viac x a tak to bolo dobre

elizabet173
29. máj 2022

posúvala som si pred rokmi, ale ak môžem poradiť, posuň si ho už teraz, nie až tesne pred dovolenkou. Potom som presedlala na Mirenu a odvtedy na menzes na dovolenke netrápi, lebo vyše desať rokov ho nemám.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pinkgirl
29. máj 2022

Tiež si dávam predpísať Norethisteron - len zavolám do ambulancie k ženskému dr. a pošle mi e-recept. Je to najspoľahlivejšie, ak neuzivas HAK v tbl - nimi sa tiež da regulovať krvácanie - neurobíš pauzu medzi tabletami.
Domáce recepty ako citrónová šťava a podobne neodporúčam, lebo výsledok je neistý. Menštruácia je riadená hormónmi a teda sa aj posúva spoľahlivo hormónmi.

lubina
29. máj 2022

Ano, mala som Luthenil a fungovali tabletky super, s tym problem.

autor
29. máj 2022

@evkamotka baby
@hazelgracegus
@avanka
@ropucha6 baby a ako ste to brali ?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ropucha6
29. máj 2022

@autorka, podla pribaloveho letaku, zacat par dni pred ocakavanou menstruaciou