Od pôrodu mi dosť často mešká cyklus

derna
28. feb 2024

Ahojte. , od pôrodu mi dosť často mešká cyklus tak 7 dni , lenže tento krát mi meškajú 11 dni , myslite že by som bola opäť tehotná ? ja dúfam že nie neviem čo by som robila , ale robila som si ten pepino test s teska a negatív. Ale príznaky by tam nejaké boli bolesť oblasti krížov , a brutálna únava ja čo som nikdy nepotrebovala spánok cez deň tak teraz to pociťujem nejaké 3 dni že som unavená a vyčerpaná tak idem k malej a vždy viem že keby sa neudržím zaspim prvá 🤦🏼‍♀️pospím si a zobudím sa jak keby ma niekto s niečím ovalil 🤦🏼‍♀️ Je možné ozaj to tehotenstvo ? kedy by bolo asi vhodne robiť test ten digitálny ďakujem za odpovede

sense
28. feb 2024

Ak ti mešká 11 dní tak si ho môžeš spraviť kedykolvek

anjelicek26
28. feb 2024

Rovnako mozes byt unavena kvoli kolisaniu hormonov, bliziacej sa jari a boh vie coho ineho... drzim palce, nech test vyjde, ako si zelas, uz by ti mal ukazat kazdy.

cookie29
28. feb 2024

Velmi malo informacii, kolko mas od porodu? Dojcis? cyklus Ti nabehol pravidelny?
Toto vsetko a este hrba inych veci moze mat vplyv na Tvoj stav. Nehovoriac o tom, ze novorodenec da zabrat. Digitalne testy maju vacsinou 25 citlivost, cize ukazuju nieco neskor ako 10kove testy

derna
autor
28. feb 2024

@cookie29 za chvíľu dva roky mám od pôrodu , nedojčím . Nie od pôrodu mi meškal cyklus tak máx 6-7 dni a teraz je to dlhšie , což nemám ani príznaky že by mi mali prísť vždy som mala kŕče alebo podbrušku bolesti a teraz vôbec nič 🤷🏼‍♀️

jaskolka
28. feb 2024

@derna test si urobila a je negatívny. Únava a ostatné priznáky môžu byť z iných veci, aj meškanie

nikolk0
28. feb 2024

Ja som mala taketo problémy , gyn ma poslala na endokrinológiu a mám autoimunitne ochorenie štítnej žľazy.. tehotenstvo bol spúšťač, ale tak nemusí to byť tvoj prípad… každopádne by som ešte skúsila tehotenský test na tvojom mieste , ak by bol negatív , šla by som za gyn.

guudy
28. feb 2024

@derna blbnuci cyklus ries na gynekologii. Neodpustim si poznamku. Ak nechces byt tehotna, pouzivajte spolahlivu antikoncepciu. Nebudes potom v strese z nechceneho tehotenstva.

derna
autor
28. feb 2024

@guudy antikoncepciu som už užívala nejaké roky a boli potom aj iné následky čiže viem že to užívať nechcem , a čo sa týka cyklu povedala mi že je to po pôrode normálne , vôbec aj to že mám úplne iný cyklus ako keď som nebola tehotná v tedy som o tom ani nevedela že ho mám a teraz to vypada jak keby ma rezali za živa 🤦🏼‍♀️😅😅 a ďalšia vec , sú aj iné možnosti kde muž môže dosiahnuť svoj orgazmus , ale stále si neodpustím poznámku , stačí kvapka o ktorej ani nevieme takto dopadla moja kamarátka a ma 3 deti a tiež si dávali sakramensky pozor

guudy
28. feb 2024

@derna ale ja som predsa nepisala len o hormonalnej antikoncepcii. Existuje predsa mnozstvo inych sposobov, ako sa chranit. Teliesko, implantat, spermicidy, kondom,…
Nechcem byt tehotna, tak sa chranim alebo nesexujem…
No, nepravidelny cyklus je samozrejme po porode normalny. Aj sa moze zmenit dlzka a intenzita cyklu. Ale po 2 rokoch od porodu by mal byt uz upraveny a pravidelny…

derna
autor
28. feb 2024

@guudy vraj po cysarkom je to aj dlhšie 😃

sono2
28. feb 2024

@derna tak, meškanie 7 dní a 11? Nevidím v tom rozdiel. Evidentne máš nepravidelný cyklus.
Tehotná nebudeš, test je negatívny!

derna
autor
28. feb 2024

@sono2 vďaka bohu , dnes ma aj bolelo brucho aj bolesť v podbrušku ale stále nič