Očkovanie proti Covid-19 a menšruácia

vamajka
30. júl 2021

17.6.21 som dostala 2.davku ockovania s tym, ze som mala akurat menzes. A odvtedy som menzes este nemala a dnes je 30,7. Tehotna urcite nie som. Mala ste niektora taku skusenost? Som 40+. Nie je to diskusia proti ockovaniu nakolko som urcite za ockovanie . Chem len odpovede k teme🙂 Dakujem

kitycat
30. júl 2021

a nemozes ist do prechodu?

vamajka
autor
30. júl 2021

@kitycat neviem do toho 17.6. som mala menzes pravidelne a este az taka stara nie som🙂

seahorse27
30. júl 2021

Tiez mi po 2. davke meskala tyzden. Dalsi mesiac som dostala zasa o tyzden skor a potom uz normalne. Moze to byt vakcinou, aj gynekolog to pripustil. Stresovala som najskor s tehotenstvom, potom s prechodom (41 r.), ale ani jedno ani druhe sa nekona 😊

vamajka
autor
30. júl 2021

@kitycat citala som, ze ockovanie moze narusit menstruacny cyklus tak neviem ci ma este niekto taku skusenost ako ja

tetapetra
30. júl 2021

@vamajka tiež 40+, menzes došiel na deň presne. Čo v mojom prípade je zázrak buď príde skôr alebo neskôr

vamajka
autor
30. júl 2021

@seahorse27 tiez si myslim, ze to bude tou vakcinou no najviac ma stve, ze som uz mohla mat po cykle a v nedelu ideme na dovcu tak som nastvana

seahorse27
30. júl 2021

@vamajka tiez mi takto vyjde tento rok 🙈

vamajka
autor
30. júl 2021

@seahorse27 posunula sa ti kvôli ockovaniu?

kratulka
30. júl 2021

@vamajka ano dve kolegyne... Jedna nevie krvácanie zastavit..zz 3 mrsjac druhá pol.roka nemá

vamajka
autor
30. júl 2021

@kratulka akoze 3 mesiace vkuse krvaca?

kratulka
30. júl 2021

@vamajka sem tam len špini..medzitým.riadne..v podstate už 3 mesiac... Niečo to narušilo snáď bude ok

vamajka
autor
30. júl 2021

@kratulka malo by sa to casom upravit tak snad

lenuska9999
30. júl 2021

@vamajka síce nie som očkovaná, ale mala som covid. Dostala som ho počas menštruácie a ta ms trvala asi len deň a pol a krv bola taka úplne akoby hustá..bolo to dosť cudne... potom som jeden mesiac vôbec nemala q potom dva krát do mesiaca.. takže myslím, že keď covid, tak aj očkovanie môže narušiť cyklus

kratulka
31. júl 2021

@vamajka no normálne to nie je..nič v zlom.ja sa hádať nechcem ani nebudem
..ale príliš veľa ľudí má rôzne komplikácie a veľa sa ututlava... Nepáči sa mi to...no..
Dúfam.ze vylepšia este tu vakcínu..že menej ľudí bude mať problémy 😞

kratulka
31. júl 2021

@lenuska9999 ktovie čo to za choroba ten covid... Či naozaj aj nie umelo vypustená..človek už nevie..je to čudné..
... Len keby už čím.mrnej ľudí zomieralo

ivanka12311
31. júl 2021

Aj mne meškala po druhej dávke úctihodných 12dni..😌

darci17
31. júl 2021

Tiež som 40+ a meškala mi skoro mesiac :(, myslela som, že prechod, no aj dcéra to tak mala. Niekde som čítala, ze skoro každé očkovanie rozhadze cyklus nie len covidove.

sonicka19983
31. júl 2021

Myslím že každá choroba svojím spôsobom vie narušiť menštruačný cyklus, keďže sa jedná o hormónumi ovplyvnený cyklus....mala som to pri silnej angíne a rovnako aj po očkovaní na kovid, keďže to bolo po veľmi dlhom čase jediné očkovanie čo som.dostala...určite sa to dostane do normálu...ten tretí cyklus už som maka klasický menzes...

jjanulienka
31. júl 2021

Určite to je tým očkovaním. Mojej netere tri kamarátky, ktoré sa dali ockovat totálne rapruje menštruačný cyklus a to majú 20 rokov...

fazulkova
31. júl 2021

ahoj, mne meskala cca 6 dni po prvej, uvidime co bude po druhej ..

simca06022011
31. júl 2021

Sú takéto prípady, sestra tiež mala vynechané 2m.

hettinka
31. júl 2021

@vamajka mne aj prvá aj druha dávka posunula cyklus o týždeň. Ale dalsi mesiac dom už dostala normálne.

sidon
31. júl 2021

@vamajka mam osobnu skusenost, ze veterinar nechcel zaockovat fenku v case krvacania . Asi vedia, preco to tak robia/nerobia

siska53
31. júl 2021

@vamajka Ono to moze sposobit aj taketo..mne zas sposobil, ze som dllllho spinila a dalsi zas prisiel na 17.den..Od zaciatku toho dlheho..tiez som 40+, niekto zas mal strasne silny... (kamosky, co zas maju mediz 20-30)..Asi to sposobuje rozne hormonalne zmeny..

vamajka
autor
31. júl 2021

@darci17 aj si bola u lekara alebo si to neriesila

tehula2016
31. júl 2021

Mne sa po prekonani covidu predlzil cyklus z 26 na 32 dni..bolo to super..po ockovani sa vratil na povodnych 26 🤪

vamajka
autor
31. júl 2021

@simca06022011 az 2 mesiace? Fiha

darci17
31. júl 2021

@vamajka bola som u dr, pichli vyvolávačku a do týždňa som dostala. Videl aj zmeny na vajecniku, v pondelok mám kontrolu, verím, že to bude ok

tetapetra
1. aug 2021

@jjanulienka a to už ako vedia povedať,že im hapruje cyklus? Veď ja som od ockovania mala len jeden. Mladých ockovali až neskôr.

vamajka
autor
1. aug 2021

@tetapetra mladych ockovali aj zaciatkom roka zdravotnikov, ucitelov