Obezita pred tehotenstvom

misskate1
8. jan 2014

Ahojte, moj problem je, ze mam 185cm a 120 kil. Je to dost. Fyzicky sa vsak citim dobre. Zacala som 5x denne jest a pit 2l cistu vodu. Predtym som sa nepravidelne stravovala a pila sladke napoje. Nemala som ten problem, ze som jedla vela a blbosti. No radi by sme mali babatko. Samozrejme, ze chcem nadalej chudnut, no nebranim sa otehotneniu. Mal niekto takuto nadvahu pred tehotenstvom?

nkem
8. jan 2014

Je tu téma xxl tehulky, neviem presne názov, ja som mala tiež kg navyše, keď som otehotnela a vsetko v poriadku, záleží od organizmu. Veľa šťastia 😉

hopeja
8. jan 2014

@misskate1 ahoj, ja som na tom s vahou tiez podobne, vela som pribrala po porode a neviem sa tych kilo zbavit, chceli by sme este jedno dietatko, ale musim sa dat nejako dokopy a urcite zhodit...ale v mojom pripade je to aj o zdravi, ja tie kila navyse na sebe citim a uz predtym to tehotenstvo nebolo bezproblemove, takze nechcem a nebudem riskovat...pokial sa vsak citis ok, nemas zdravotne problemy, tak by to nemal byt problem...vela stastia 🙂

awalancha3
8. jan 2014

.........to by pol USA nemalo deti..... 😉

gabulka15
13. jan 2014

stym moc nesuhlasim , aj tu na kazdom kroku je oebznych ludi . a kolko je obcanou na slovensku a v usa alebo uk ? hmm ja si myslim ze aj tu velky problem obezita a nie len USA .

misskate1
autor
13. jan 2014

@gabulka15 nikto netvrdi, ze tu nie je problem s obezitou. ibaze v usa je vela zien obeznych a maju deti