Obavy z prvého sexu po pôrode

29. apr 2021

O chvilu mi prejde 6 tyzdnov od porodu, a budem mat termin u gynekologicky, aby som vedela ci sa mi vsetko dobre zahojilo, a tiez ci mozem mat teda sex. Bola som pri porode dost natrhnuta, a doktor ma sil velmi dlho, a tu ranu z toho natrhnutia som mala dlho aj zapalenu, hnisala mi atd. Uz mam tu ranu peknu, len taku tenku jazvicku. Ja sa bojim, ci som dobre zasita, a nebude ma ten prvy sex po porode boliet, a tiez sa bojim, ze zistim, ze som tak zle zasita, ze ju mam siroku, a sex uz bude o nicom. Som jedina co ma take myslienky po porode?

nika23t
29. apr 2021

Nič sa neboj. Aj ja som sa bála po oboch pôrodoch, tiež som bola šitá, takže to nebolo nič, do čoho som sa s radosťou a nadšením hrnula. Ú mňa prvý sex po pôrode taky, akoby som bola celá stiahnutá, proste sa mi zdalo, že som úzka. Druhýkrát, tretíkrát už lepšie a pri piatom som už nevedela, že som rodila. Presne si to pamätám 😊 Každopádne odporúčam použiť lubrikant. Bez toho by som to ja ani neskúšala, keďže som bola taka napätá, že sme si museli takto pomôcť. Držím palce, bude to v poriadku, uvidíš 😉

lydus2015
29. apr 2021

Mne gynekologička povedala, že sex po pôrode je niečo ako sex poprvé... A mala pravdu 😉

hviera81
29. apr 2021

ved pripadne este vydrzte, doteraz ste vydrzali, tak 2-3 tyzdne navyse by mali byt v pohode... pripadne skusat prvykrat ine formy sexu, myslim iba take maznanie, aby si sa psychicky na to navnadila, a postupne.

sszuzu8
29. apr 2021

Po prvom pôrode som mala sex po 9 mesiacoch s veľkými bolesťami a po druhom až takmer po 2,5 roku.. S hroznými bolesťami

ivangeline
30. apr 2021

Ja som sa citila na sex,teda vsetko so vsetkym a uvolnena az 3m po porode. ;)