Norethisteron - prestala som krvácať

18. sep 2022

Mala som menzes slabučký 3 týždne - nasadil mi gyneko norethisteron. Následne som hneď prestala krvacas. Bude príčina hormonálna ? Alebo nejaký polyp ?

Čítala som že ak prestanem krvácať je to hormonálne - dalujem

jarmillka
18. sep 2022

aj ja som mala teraz to iste.. prvy krat v zivote, nikdy sa mi to predtym nestalo.. a nie som jedina v mojom okoli.. teda fakt dost cudne.. bola som aj na vysetreni a vsetko ok…Vraj ak sa to bude opakovat, urobia hormonalny profil…

luccija
19. sep 2022

Moze byt aj aj...tiez som ho brala a mam polyp.Treba sono a uvidis.Ale on by Ti ho zastavil tak ci tak

autor
19. sep 2022

@jarmillka mne 2x , fakt poznáte viac ľudí čo teraz má niečo podobne ?

autor
19. sep 2022

@luccija a vám tiež dal norethisteron ? Zastavilo sa vám to aj keď ste mala polyp ?

marika1066
16. nov 2023

Dobrý deň, dnes som dostala norethisterin že mám polypy že mám brat 30 tabletiek a potom že mám dostať daky silný menzes mali ste to aj vy tak?

marika1066
18. nov 2023

@luccija prosím vás a ako ste ho brala mne ho dal teraz doktor lebo že mám polypy dva a že mám brat každých 12 hodín 30 tabletiek a potom mám dostať daky silný menzes a malo by sa to vyplavit a neviem trochu sa bojím toho menzesu potom

luccija
18. nov 2023

@marika1066 2x denne som brala už neviem koľko dní brala som ho pár mesiacov aj neskôr Duphaston už sa mi pletie davkovanie čo som ak brala

marika1066
18. nov 2023

@luccija a noo to bez problémov?ja sa bojím dákej zarazeniny alebo take niečo z toho silného menzesu

luccija
18. nov 2023

@marika1066 ja som ho mala práve na úpravu cyklu a zmiernenie krvácania.Cyklus sa mi upravil zrazeniny som mala vždy, takže pre mňa nič nové robí to polyp, myom daj si ho von
Brala som železo a ascorutin

siska07
13. dec 2023

@marika1066 mne dal Dr. tiež norethisteron, aby sa mi vyplavil polyp.
Pred 4 rokmi som mala polyp, išiel chirurgicky von. Mám 45tabl, užiť 2x/deň. Dúfam, že ma to nerozhádže..
Tieto tablety pomohli? Polyp zmizol?

marika1066
17. dec 2023

@siska07 dobrý deň, ešte som ich vôbec nezačala brat lebo od októbra som nedostala menzes, už som volala aj sestričke povedala že mám počkať do januára, inak tiež sa bojím čo mi to urobí so psychikou dajte vedieť ak to budete brat