Norethisteron pre zastavenie dlhého krvácania po hysteroskopii

holy7
20. mar 2014

Dievčence, dámy, prosím o radu. Pred mesiacom som bola kvôli polypom na hysteroskopii, všetko prebehlo bez problémov. Bola som upozornená, že tento mesiac menzes čakať nemusím. Týždeň po zákroku som mala neskutočne precitlivené prsia, vraj je to ok, len hormonálna menštruácia. Začala som krvácať, slabo, prsia stále boleli. Pridružili sa k tomu kŕče aké som teda ešte nezažila, skončila som na pohotovosti, dostala som norethisteron - mala som šťastie ten deň tam bola moja gynekologička. Vraj prestanem krvácať do pár dní. Už to je 5 dní, čo ho beriem, krvávam stále, bolesti prestali až po troch dňoch. Máte s tým niektorá skúsenosti prosím? Len dodatočné info: nemám už 9 mesiacov ovuláciu, nedostatok hormónov, duphaston nezabral. Ďakujem za rady

annazozelenehodomu1
21. mar 2014

Norethisteron by mal zastaviť krvácanie do 72 hodín od užitia prvej tabletky. Myslím, že tak je to na letáku vo vnútri. Asi radšej zájdi ku gynekologičke, ak sa krvácanie nezastavilo.

holy7
autor
22. mar 2014

hej jasne, ze to tam je... len nerada robim paniku ked netreba, radsej sa spytam. dakujem

trasko
22. mar 2014

@holy7 fuha ja by som zasla na gyndosske odd.HNED DNES.necakala by som...ja som noret... brala 3mesiace po autonehode bola som dolamana panva,bed.klb atd a je to ine svinstvo!

holy7
autor
22. mar 2014

@trasko, co Vam ten norethisteron spravil, ak sa smiem spytat? ja nie som prave zastanca lieciv a inych chemikalii, tak by ma to zaujimalo. Dakujem