Nohavičky Perties na silnú menštruáciu

mama4444
20. nov 2022

Ahojte ženy prosím vás aké máte skúsenosti s týmito nohavičkami najmä v noci a aký typ si treba vybrať ak mám silnú menštruáciu.
Ďakujem

273
20. nov 2022

mám tie s perfektnou absorpciou asi 4 druhy, menštruáciu mám vždy veľmi silnú a ani v jedných som zatiaľ ešte nepretiekla a to ich používam už vyše roka

mama4444
autor
20. nov 2022

@273 A môžem sa opýtať čo všetko používate na noc ( vloz/tamp?) Ďakujem

smajluska
20. nov 2022

@273 Máte model Bathory alebo Lada? Ďakujem

273
20. nov 2022

@mama4444 nič iba dané nohavičky samotné, aj na noc aj na deň sú dostatočne savé čiže to bez problémov zvládajú

@smajluska mám aj Bathory ale taktiež aj Keva, Heidi, Didi a teraz si chcem doobjednať opäť pár ks z Heidi 2 generácie, všetko sú to modely z perfektnej absorcie a sú naozaj dostačujúce aj na silnú menštruáciu, viem to porovnať aj s konkurenčnou značkou Snugss ale tie sú není také dobré ako tieto od Perties, kamarátka si ich na moje odporúčanie objednala tiež a používala ich aj počas šestonedelia po pôrode a bola spokojná tiež

mapadi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hippovka
21. jan 2023

Ja mam model Beli a pretecu mi pri silnejsej menstruacii po 2 max 3 hodinach. Okrem toho cierne pasiky pustaju farbu. Periem ich len rucne v pracom geli bez avivaze a bez obsahu glycerinu, no aj tak. Reklamaciu obchod zamietol. Ja určite neodporúčam!

273
22. jan 2023

@hippovka oni majú tú starú vrstvu a podľa mňa by mali byť o triedu nižšie ale odporúčam Keva a Bathory tie určite nepretecu, mám ich rovnako aj tieto čiže viem porovnať a ako Beli nosím na noc a síce pretecu ale nie až tak veľa a je mi to príjemnejšie ale Bathory a kevy môžem mať aj celý deň bez pretečenia

hippovka
22. jan 2023

@273 aku staru vrstvu? Tak to maju zle oznacene a mali byt lacnejšie, rozhodla by som sa inak! A tiež ti tie čierne pasiky pustaju?

273
22. jan 2023

@hippovka áno trochu popustali ale to mi nevadí a ako tie Bathory a Keva 2 majú lepšiu saciu vrstvu zvnútra a ako tie nepretecu a ako ja na ne nedám dopustiť keďže som s nimi spokojná a to mám aj snugss

32janka
20. mar 2023

Ja som kúpila dcére CALY2 A rozliepaju sa.
Jedny som im poslala na reklamáciu.Vymenili mi a poslali dva kusy.Alebteraz už mám rozlepené ďaľšie dvoje. A pri Tom mám aj vrecúška na pranie aj kvietky(Perties práci prostriedok) na pranie.Radsej by som volila tie zosité nie lepené.

mona21
13. feb 2024

@hippovka Nečudujem sa, že Beli pri silnej menštruácii pretiekli, sú určné na strednú. Ja mám Perties Bathory a tie nosím aj 12 hodím

mona21
13. feb 2024

@32janka Ano, tie lepené sa im nevydarili. Ale šité sú perfektné.

hippovka
13. feb 2024

@mona21 a to kde píšu, že sú určené na strednú menštruáciu? Podľa popisu na stránke sú určené na noc, na extrémne silnú menštruáciu a majú poskytnúť perfektnú absorpciu 60 ml = 7-12 vložiek/tampónov, mne ten najväčší tampón, ktorý existuje vydrží aspoň 2-3h a tieto nohavičky sú za 2-3h komplet pretečené, čiže 1 tampón a nie 7-12 tampónov, ako uvádzajú.

https://perties.sk/produkt/beli-extremne-absorp...