Niekoľkodňová bolesť pri ovulácii

15. okt 2021

Prosím vás, môže trvať bolesť pri ovulacii aj 3-4 dni? Mam aj zvýšenú telesnú teplotu 37 stupňov a pocit, že mi ide maternicu aj s vaječníkmi odtrhnúť.

papaya308
15. okt 2021

Áno tiež to mávam

snezienkaaa82
15. okt 2021

Áno, aj ja, hlavne, jed si idem sadnúť. Mávam to cca 2 dní. A mňa ešte neskutočne boli aj jazva po na strihu ( poroid 5 rokov dozadu🤪🤪🤪)

janetinka27
15. okt 2021

ano, moze byt sposobena niekolkodnova bolest aj ovulaciou, ale nie v kazdom pripade, moze ist aj o nieco ine

lucijalucy
15. okt 2021

Áno, bohužiaľ to poznám.. a môžem za seba povedať, že ovulačné bolesti sú u mňa horšie než menštruačné 🤦🏻‍♀️

eva1113
15. okt 2021

aj ja som to mala nejake obdobie,stale nejake nove bolesti a zmeny.

kiki23
15. okt 2021

Ja som mala tiež tento mesiac bolesti asi 4 dní z toho jeden brutal bolesti celý deň. U mňa tiež ovulka poslednú dobu katastrofa.

autor
15. okt 2021

@kiki23 ja som sa aj v noci zobudila na neskutočne bolesti

monro
15. okt 2021

mňa najnovšie bolieva hlava tri dni okolo ovulácie.

autor
15. okt 2021

Inak je to des, ovulácia bolesť, menzes bolesť. Človek je pol mesiaca v bolestiach 😔

kiki23
15. okt 2021

U mňa je to ovulácia, PMS a potom menzes. Takže neviem ci možno 5 dní v mesiaci mam pokoj. Je to na nervy. Mňa boli pravý vajecnik, krize a aj práva noha niekedy. Čistý des.

autor
15. okt 2021

@kiki23 kríze bolia aj mňa

orud
17. okt 2021

Mňa boli konečník a ide mi to do ľavej nohy..ja neviem bolesti som mala vždy také mierne,ale posledné 2 mesiace to je hrozne.mam pocit akoby som mala dostať krámy a pritom mám už po nich.. hrozna bolesť..

kiki23
19. jún 2022

@orud u mňa tiež tak nejak? Aj si to riešila z dr? Mne hovorí stále že všetko vyzerá byt v poriadku.

tamvtme
19. jún 2022

Tiez to mam, niekedy vyrazne, inokedy menej ale vzdy viem, ze mam plodne dni...a zacalo to az ked mi nabehol cyklus po porode, pred tehu som to nepoznala....zacne to mierne, stupnuje sa to tak 3-4 dni a potom z hodiny na hodinu je dobre a viem, ze uz je po ovulacii...

orud
18. júl 2022

@kiki23 povedala som to na gynde,ale už to mám ok.ja mám pocit,že to som mala po očkovaní proti covidu taketo problémy.